Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 16. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 16.11.2019, 00:00 | 16.11.2019, 00:00 | doma.cz

Sobota 16. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Víkend je konečně tady a vy nabíráte na síle, která může vyvolat i agresi. Vyhněte se konfliktům a udělejte si pořádný výšlap do hor, který vám prospěje. Kromě nezkrotné síly dostanete i mnoho nekonvenčních nápadů, které stojí určitě za vyzkoušení.

 

Býk

Dodržujte zásady správné životosprávy a moc se nepřejídejte, prospějete svému přetíženému zažívání. Aktivní odpočinek je to pravé a nenechte se ani odradit počasím a buďte venku, případně si vemte pláštěnku. Toto období potřebujete být víc v přírodě.

 

Blíženci

Víkend je konečně tady a vy se tak můžete pustit do své tvůrčí činnosti! Tvořte a posouvejte vlastní hranice. Překvapí vás, kolik možností se ve vás ukrývá. Přijde k vám nový nečekaný impulz, který vás bude inspirovat a otevře vám nové obzory.

 

Rak

Dnes si pořádně přispěte, velmi vám to prospěje. Uvařte si něco dobrého a relaxujte. Můžete si vyrazit na procházku, ale raději se šetřete, abyste nepřišli k úrazu. Tahle sobota bude pro vás velmi klidná až nudná, což potřebujete pro načerpání sil.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Dnes je potřeba, abyste si pořádně zařádili jako za starých časů. Jen se neupejpejte a buďte stejně divocí a nezkrotní, jak vám bylo dáno do vínku při narození. Lev v kleci je smutný a nemocný lev. Tak se osvoboďte a nenechte si diktovat svůj život.

 

Panna

Pokud vás lákají cizokrajné dálky, je ten pravý čas porozhlédnout se po nějaké exotické dovolené. Určitě, ale vyrazte i do bližších evropských destinací. Cestování vám otevře nečekané obzory a dodá vám životní elán do zatuchlé každodenní rutiny.

 

Váhy Nevěšte hlavu nad lidmi, které sice znáte dlouho, ale ukázalo se, že nebyli ti skuteční přátelé. Jste milý člověk se srdcem otevřeným dokořán a již brzy si díky svým dosavadním zkušenostem dokážete najít okruh lidí, mezi nimiž se budete cítit dobře.

 

Štír

Trošku jste to přepískli s páteční nocí a dnes se cítíte vyčerpaně. Dodělejte nudné domácí práce, které vás straší už nějakou dobu a bude se vám zase lépe dýchat. Ozvěte se svým přátelům, kterým již dlouho slibujete setkání. Určitě nebudete litovat.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Potřebujete nutně společnost. Až moc dlouho jste byli mimo kontakt s venkovním světem kvůli pracovní vytíženosti. Je na čase to změnit a vyrazit si do svého oblíbeného klubu. Oblečte se nejlépe, jak dovedete, a pořádně si vyhoďte z kopýtka mezi lidmi.

 

Kozoroh

Můžou se u vás objevit nepříjemné potíže se spaním. Levandulový čaj s medem a citronem bude to pravé ořechové, vyčistit přetíženou hlavu vám pomůže běh. Nepodceňujte zbytečně vaše spirituální já, sdělí vám podstatné věci, které tušíte již dlouho.

 

Vodnář

Sobotní odpoledne může přinést nečekané střety s lidmi, od kterých byste to vůbec nečekali, ale není se na druhou stranu čemu divit. Již dlouho jim slibujete setkání, tak své sliby dodržte, nebo raději schůzky úplně zrušte a získáte vytoužené volno.

 

Ryby

Sobota vás bude lákat k nejrůznějším mladickým vylomeninám, které vás sice pobaví, ale mohli byste při nich přijít k úrazu. Určitě se nepouštějte do zbytečných konfliktů, vždyť byste si jen zbytečně komplikovali život, a to se vám zrovna určitě nechce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře