Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota, 19.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 19.05.2018, 00:00 | 19.05.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 19.5.2018 podle hvězd.

Beran
Někdy o sobě máte velké pochybnosti. Takový den nastane i dnes. Pokud máte skládat zkoušku nebo zvládnout důležitý pohovor, bude to docela problém. Musíte si věřit! Opakujte si, že dokážete všechno, co chcete. Pomůže vám to najít ztracenou rovnováhu.

 

Býk
V sobotu budete disponovat přemírou sil a energie a s tím přijde i báječná nálada. Dopřejte si také sportovní aktivitu, udělá dobře celému tělu. Kdo má dobrou kondici, ten si může pořádně zatrénovat! Ocení to hlavně lidé se sedavým zaměstnáním.

 

Blíženci
Zařekli jste se už v týdnu, že tuto sobotu strávíte zcela podle svého. A to je dobře. Vaše tělo si samo řekne, co by mu prospělo. Nechte tedy dnešek v jeho režii a nic nelámejte přes koleno. Důležité je cítit, že relaxuje opravdu celý organismus.

 

Rak
Váš intelekt bude v sobotu ohromující. Ne, že by jindy nebyl, ale dnes pocítíte, že se vám v hlavě líhnou naprosto originální a fantastické nápady pro podnikatelskou expanzi, investice, rekonstrukci domova nebo třeba vytvoření pracovního projektu.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev
Odhoďte dnes všechny starosti, týkající se práce a vyrazte někam, kde se dobijete pozitivní energií. Máte ve svém okolí nějaký starý strom, studánku, kopec anebo památku s hezkou minulostí? To všechno jsou místa, kde se zbavíte stresu a napětí.

 

Panna
O víkendu můžete vyzkoušet, jak jste schopni plnit slib, který jste si nedávno dali. Ten zní, že se chcete naučit lépe se ovládat. Pokud aspoň dnes zvládnete ušetřit své blízké vašich emotivních výlevů a zvýšeného hlasu, pak jste na dobré cestě!

 

Váhy
Pokud máte v oblibě víkendové nákupy a na nějaký dnes vyrazíte, kupujte jenom věci, které nezbytně potřebujete. Ode dneška po zbytek měsíce totiž budete s financemi docela bojovat. Čeká vás snížení příjmů, nečekané výdaje i placení restů a pokut.

 

Štír
Překvapte dnes své blízké něčím, co by od vás nečekali. Třeba dobrou snídaní, výletem nebo zajímavým programem ve vaší režii. Jindy se starají oni o vás, je čas jim to oplatit. A tak se kvůli nim snažte být co nejvíce kreativní a zapojte fantazii.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Někdo z vašich nejbližších dnes bude potřebovat láskyplnou péči. Nebude mu dobře na těle nebo na duši. Ať půjde o cokoliv, věnujte se mu a pamatujte, jak ochotně je jindy pečováno rodinou o vás. Milá slova a vlídná společnost jsou báječnou medicínou.

 

Kozoroh
Sobota vám přinese mimořádnou intuici a gejzír oslňujících nápadů. Radši si začněte jeden po druhém zapisovat, abyste na žádný nezapomněli. Těmi nejlepšími se potom pochlubte svým přátelům nebo rodinným příslušníkům a požádejte je o jejich názor.

 

Vodnář
Ke spokojenému životu je třeba splnit si své sny. Aspoň ty nejdůležitější. Ve chvílích klidu se dnes zamyslete nad tím, kde jsou vaše priority a jak jich můžete dosáhnout. Vidina blízkého cíle je skvělou motivací, nabije vás energií a optimismem.

 

Ryby
Fascinuje vás, jak někteří příbuzní dokážou radit i ve věcech, kterým absolutně nerozumí. Dnes budete muset zachovat klid ve chvíli, kdy se vám budou snažit vysvětlit, jak máte ošetřovat své záhonky. Přitom bydlí v paneláku na městském sídlišti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře