Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota, 26.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 26.05.2018, 00:00 | 26.05.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 26.5.2018 podle hvězd.

Beran
I když jste si plánovali báječnou sobotu, někdo vás připraví o dobrou náladu. Nemusí přitom být ani ve vaší blízkosti, stačí, aby vám zatelefonoval. Snažte se i špatné zprávy nebo nepříjemné jednání ustát s klidem. Rozčilením totiž ničemu nepomůžete.

 

Býk
Pokud se dnes hodláte pustit do úprav vašeho domácího hnízdečka, bude nutná větší míra sebekontroly. Pořádně vše promýšlejte, než něco uděláte. Pak už nebude cesty zpět, tak tedy zahoďte svou obvyklou zbrklost a snažte se být uvážliví a předvídaví.

 

Blíženci
Sobota pro vás bude dnem aktivního odpočinku. Ostatně, sami dobře víte, že nejenom lenošením a gaučingem se dá ulevit vašemu tělu. Seberte rodinu, přátele a hoďte batoh na záda. Vzhůru za krásami přírody a památkami! Protáhněte tělo a očistěte plíce.

 

Rak
Naplánovat si na dnešek tvořivou činnost byl báječný tah. Množství nápadů, kterými nyní disponujete, je obrovské a vše by vám podle hvězd mělo jít skvěle od ruky. Potěšíte tak dokonalými výsledky své kreativity nejenom sebe, ale i celé vaše okolí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
V sobotu se připravte na akci a zážitky všeho druhu. Přijdou dokonce i tehdy, když byste radši dali přednost klidu. Vezmou na sebe podobu nečekaného pozvání od přátel nebo zabouchnete dveře s bezpečnostním zámkem. Klíče necháte samozřejmě uvnitř.

 

Panna
Protože v posledních dnech jen obtížně hledáte společnou řeč se svými nejbližšími, bude lepší se si pro tentokrát naplánovat víkendový program podle sebe. Zahrňte do něho setkání nebo výlet s přáteli, nákupy, lenošení nebo cokoliv dle vašeho gusta.

 

Váhy
Těšte se, že vám sobota přinese pohodovou atmosféru. Je skoro letní den, tak si ho pořádně užijte, ať už budete o víkendu s partnerem, rodinou anebo třeba přáteli. Jistě se dokážete domluvit na tom, jak ho strávit nejlépe, aby byli všichni spokojení.

 

Štír
Sobota přinese řešení úkolů, na které se tedy vůbec netěšíte. Čím dříve se však do své povinnosti pustíte, tím dříve ji budete mít hotovou, tak se zbytečně nezdržujte. To už vám přece říkávali vaši rodiče, tak byste se podle toho měli teď řídit.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Výlet do hor je i na jaře krásný. Jistě ho ocení celá vaše rodina. Můžete dnes také vyrazit s partou přátel. Na čerstvém vzduchu přehodnotíte spoustu věcí a vrátíte se domů s čistou hlavou. A to je přesně to, co teď potřebujete. Dost vám to pomůže.

 

Kozoroh
Během týdne jste si slibovali na víkend zcela jasný program. Tak to dnes splňte. Zavřete se ve svém pokoji a užijte si nerušeného soukromí. Můžete spát, číst, meditovat nebo koukat na televizi. Je to jen na vás. Potřebujete zregenerovat své nervy.

 

Vodnář
Merkur a jeho kvadratura vám v těchto dnech nehraje moc do karet. Rádi byste o víkendu uspořádali nějakou rodinnou akci, ale není to úplně nejlepší nápad. Zmíněné postavení planet podporuje mnohá nedorozumění. Dnes tedy radši vymyslete něco jiného.

 

Ryby
Dnes budete muset prokázat své pevné nervy. Vaši potomci po vás budou vyžadovat náročný program, který si sami vymysleli. I když se jim zdá úžasný, vy máte jiný názor. Bude dost obtížné dojít k nějakému kompromisu, ale vy si s tím rychle poradíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře