Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota, 2.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 02.06.2018, 00:00 | 02.06.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota, 2.6.2018 podle hvězd.

Beran
Budete dnes dobíjet lidi ve vašem okolí svým optimismem a smyslem pro humor. Pomůžete jim dívat se na svět jinou optikou a to je důležité zejména ve chvílích, kdy není všechno úplně růžové. Nechte je, aby se vám svěřili a snažte se je povzbudit.

 

Býk
Připravte se dnes na nečekanou reakci na vaše slova nebo činy. Někdo to zkrátka nezkousne. Nemyslete si, že je to něco proti vám. Někteří lidé jednoduše přehnaně reagují. Snažte se s podobnou situací vypořádat a příště to zvládnete bez problémů.

 

Blíženci
Od rána se vám budou v hlavě líhnout myšlenky na nový život a na to, jak ho začít, aniž byste museli pálit mosty. Není to jednoduché a budete muset zvažovat, jak to udělat, abyste neublížili nikomu ze svých drahých. Musí být součástí vašich plánů.

 

Rak
I když máte dostatek energie ke zvládnutí prudší výměny názorů i ke klidnému vyřešení všech neshod, v rodinném soukolí to dnes může zaskřípat více, než čekáte. Nenechte se tím zaskočit, umíte si přece se vším poradit. Jen vám to zkrátka dá zabrat.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes pocítíte menší výdrž a úbytek energie. Je to signál vašeho těla, které vás upozorňuje, že je čas zvolnit. Sobota je den určený k odpočinku, tak na to pamatujte. Ať budete dělat cokoliv, vyhněte se zvýšené tělesné námaze a stresovým situacím.

 

Panna
Dnes si dávejte pozor na špatný odhad situace. Kvůli energiím tohoto dne stačí málo a hned bude příslovečný oheň na střeše. A bude se tentokrát velmi špatně hasit a i potom bude ještě dlouho doutnat! Tak raději važte svá slova a našlapujte opatrně.

 

Váhy
Vašim ratolestem se vůbec nelíbí program, který jste si vymysleli na víkend. Od rána se snaží z něj vykroutit. I když si myslíte, že túry po horách nebo výlety za tajemstvím musí bavit každého, opak je pravdou. Zeptejte se jich, co by chtěly dělat.

 

Štír
V sobotu na vás dolehnou myšlenky týkající se vašich nesplněných snů a ambicí. Čas od času to přijde a vy nevíte, jak se jim bránit. Jedna z možností je, začít si připomínat všechny své úspěchy, kterých není málo. Vaše rodina je jedním z nich!

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v červnu těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Budete dnes mít potřebu věnovat se svým nejniternějším pocitům a myšlenkám. Rozeberte je s někým, kdo je dokáže pochopit, tedy s někým podobně založeným. Rozhovor s takovým člověkem může být nečekaně osvěžující a přínosný. Měli byste si ho dopřát.

 

Kozoroh
Planety vám už od začátku měsíce chystají různé nepříjemnosti a průtahy. Vlastně není možné se divit tomu, že jste dnes od rána mrzutí a podráždění. Nekazte ale sobotu sobě ani ostatním lidem ve vaší blízkosti. Jste silní a všechno nakonec zvládnete.

 

Vodnář
Něco se vám dnes povede a vy si vychutnáte zasloužený obdiv od rodiny nebo přátel. I když si to budete pořádně užívat, zase to nepřehánějte, ať si o vás okolí nemyslí, že vám o nic jiného nejde. Trocha skromnosti vám neuškodí, i tak přece zazáříte.

 

Ryby
Zájem vašich blízkých bude patřit výhradně vám. Částečně proto, že je budete okouzlovat svým vtipem a skvělým postřehem a pak i proto, že si vás rodina chce užít. Během týdne se vidíte málokdy a jen na chvilku. Tak si to dnes rozhodně vynahraďte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře