Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 28.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 28.07.2018, 00:00 | 28.07.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 28.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Proč se pořád berete tak vážně? Dnes vás naštve i ta nejnevinnější poznámka a každý, kdo s vámi nebude bezvýhradně souhlasit, bude vaším největším nepřítelem. Nedivte se, že před vámi bude každý raději utíkat a nakonec strávíte sobotu úplně sami.

 

Býk
Budete od rána dost činorodí. Nenuťte však do stejně akčního chování své blízké, kteří chtějí odpočívat. Vy sami si dělejte, co chcete nebo se přizpůsobte tempu ostatních. Jinak to zkrátka dnes nepůjde. Musíte si vybrat, co je pro vás přijatelnější.

 

Blíženci
Dnes vás zaskočí poněkud rozmrzelá nálada. Nezaobírejte se svými bolístkami a nelitujte se, to je nejhorší, co můžete udělat. Pomoci by vám mohla nenáročná fyzická aktivita. Pusťte se do domácích prací, úklidu anebo jednoduše vyrazte na delší túru.

 

Rak
Hvězdy dnes budou od rána podněcovat výměnu názorů v rámci rodiny. Bude třeba zvýšeného sebeovládání. Sledujte také sami sebe, jak se k ostatním chováte. Zjistěte, zda vy sami nejste původci sporů. Pokud dojdete k názoru, že ano, pak změňte jednání.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
Dopřejte si o víkendu oddech a načerpejte síly. Aspoň v tyto dva dny přestaňte přemýšlet nad svými problémy a nosit všude s sebou chmurné myšlenky. Nabalujete tím na sebe i negativní energii, kterou tento způsob myšlení přitahuje. Dnes si ho zakažte.

 

Panna
Přestože si myslíte, že kritika je ideální prostředek k povzbuzení pracovitosti a lepších vlastností u vašich blízkých, dnes to s ní nepřehánějte. Určete si správnou míru a způsob, jak budete své výchovné metody uplatňovat a hlavně nikoho neshazujte.

 

Váhy
Planety momentálně podporují cesty k finančnímu zisku a prosperitě. Navíc vás zásobují skvělými informacemi. Spolu se členy vaší rodiny dnes naplánujte, jak by se to vše dalo využít. Čím více názorů zazní, tím to bude lepší. Využijte tohoto období.

 

Štír
Počítejte dnes s milou návštěvou. A dokonce je ohlášená! Některé příbuzné zkrátka vidíte vždy rádi. Vážíte si pevných rodinných vazeb, a proto se snažíte o vřelé vztahy. Ne vždy to však jde a s určitými lidmi z příbuzenstva se vám to nepovede nikdy.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!


Střelec
Od rána budete mít dojem, že vás válcuje stereotyp. Nedovolte, aby se vaše mrzutá nálada šířila do okolí a kazila den ostatním. Snažte se vylepšit si své rozpoložení anebo ho přímo změňte na dobrou náladu. Není to tak těžké, jak by se mohlo zdát.

 

Kozoroh
Po hektickém týdnu uvítáte, že si můžete v sobotu přispat a rozhodnete se toho dnes využít. Je to dobrý nápad. Pomůže vám to zbavit se napětí a pocitu fyzické únavy. Nenechte se nikým připravit o klid a dočerpejte pro organismus potřebnou energii.

 

Vodnář
Pokusíte dnes překonat své hranice a dokázat si, že máte na věci, na které jste si dosud netroufali. Nenechte se odradit rodinou, vyzkoušejte si, co dokážete. Jediným limitem je případné ohrožení vašeho zdraví, v tom případě dejte na rady ostatních.

 

Ryby
Nic si nepřejete víc, než prožít sobotu pohodovým způsobem. Nejraději byste si poleželi déle v posteli a pak dělali jenom to, co vás baví. To přece klidně můžete. Neuzavírejte se ale sami do sebe, buďte s ostatními lidmi. Jinak vás potrápí deprese.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře