Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 4.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 04.08.2018, 00:00 | 04.08.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 4.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Začátek víkendu bude probíhat ve společenském duchu. Baví vás poznávat nové tváře, které jsou velkou inspirací pro soukromý i profesní život. Také v kruhu věrných přátel zapomenete na chmury uplynulého týdne a přijdete na mnohem veselejší myšlenky.

 

Býk
Merkur ve Lvu dělá neplechu v pracovní i soukromé komunikaci. Není divu, že dochází k častějšímu nedorozumění. Neochota ke kompromisu může za to, že se ocitnete ve slepé uličce. Na druhou stranu není potřeba hledat ideální řešení za každou cenu.

 

Blíženci
Uvažujete o změně či vylepšení image? Na začátku srpna k tomu máte ideální podmínky! Dokážete všechno sladit do sebemenších detailů, což se pozitivně odrazí na vaší sebejistotě. Nezadaní Blíženci upoutají pozornost opačného pohlaví. Na co čekáte?

 

Rak
Víkend se povede díky rozverným přátelům, kteří pro vás připraví netradiční program. Pokud do něj zahrnete své ratolesti, úspěch je stoprocentně zaručen. Necháte se nakazit jejich hravou náturou a konečně přestanete řešit starosti všedního týdne.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!
 

Lev
Merkur v sextilu s Venuší zabrnká na uměleckou náturu Lvů. Pro sebe a své ratolesti vymyslíte zábavnou aktivitu, kde se můžete kreativně vyjádřit. Sobota je také skvělým dnem pro přestavbu a zvelebení rodinného hnízdečka. Máte originální nápady.

 

Panna
Ani na začátku víkendu nedokážete sedět s rukama složenýma v klíně. Nemůžete-li trávit sobotu v práci, pak svou pozornost stočíte k rodinnému hnízdu. Investujete do něj spoustu času a financí, což rodina kvituje s nadšením. Každý přiloží ruku k dílu.

 

Váhy
Vyrazíte do společnosti a rozšíříte okruh známých. Seznamování vám nedělá problémy. Nemusí jít o novou lásku, byť ji Venuše nezadaným Vahám nabízí. Inspirativní setkání vás může ovlivnit i po stránce pracovní či přátelské. Souputníků není nikdy dost.

 

Štír
Neutěšená domácí atmosféra vás přiměje, abyste hledali štěstí jinde. Snadno můžete sklouznout k nákupům pro radost, což pomůže pouze na malou chvilku. Následný pohled na bankovní účet by vás rozhodně nepotěšil. Existují i jiné, účinnější způsoby.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Z vesmíru k vám proudí obrovské množství energie, takže ani o víkendu nesedíte se založenýma rukama. V zaměstnání patříte mezi nejproduktivnější hráče, čehož si všimnou nároční nadřízení i klienti. O nedostatku zakázek se vám může snad jen zdát.

 

Kozoroh
Umíněná Venuše vám nedělá nejlepší službu na soukromé půdě. Naštěstí máte proříznutou vyřídilku, díky níž se dokážete z každé nepříjemnosti vymluvit. S trochou sebezapření nakonec vyjdete z napjaté vztahové atmosféry jako vítězové. Stojí to za to.

 

Vodnář
S přáteli a potomstvem prožijete příjemný den. Jste ochotni plácnout se přes kapsu a dopřát si něco výjimečného. Ať vás lákají adrenalinové zážitky nebo oběd v lepší restauraci, vše musíte mít náležitě zdokumentované. V zimě budete mít nač vzpomínat.

 

Ryby
Víkend vám pomůže doplnit baterky a duševně se zklidnit. Bez výčitek se skryjete před celým světem a věnujete se pouze svým nejbližším. To je vynikající taktika, díky níž si na vás žádný stres nepřijde. Stačí naslouchat tomu, co radí vaše nitro.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře