Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 11.8. 2018 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 11.08.2018, 00:00 | 11.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 11.8. 2018 podle horoskopu.

Beran
Sobota je vaším šťastným dnem pro nalezení osudové lásky! Platonicky zamilovaní Berani mohou konečně vyjít ze stínu a oslovit člověka, který se jim dlouho líbí. Vesmírní vládcové zesilují beraní sex-appeal a usnadňují vám navazování nových známostí.

 

Býk
Milí Býci, nezapomeňte na to, že víkend je od toho, abyste si odpočinuli. Organismus vám dává najevo, že byste měli zpomalit, v opačném případě vás může zastavit nemocí i zraněním. Najděte si čas na přátele, nebo chytejte bronz s oblíbenou knížkou.

 

Blíženci
Víkend se odehraje přesně podle představ. Najdete si prostor na aktivity, které musely stát během pracovního týdne stranou. Splníte sliby dané příbuzným i přátelům, nezapomenete ani na své potřeby a touhy. Znát to bude především v intimním životě.

 

Rak
Co se nepodaří na první dobrou, vyjde podruhé, potřetí nebo počtvrté. Důležité je nevzdávat se. Milí Ráčci, platí to jak pro kariéru, tak milostné záležitosti. Velkou podporu v těchto snahách představují přátelé, kteří vás motivují k dalším pokusům.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
V rodinném kruhu si užijete kopu legrace. Místo obvyklého grilování ale vyrazte za pohybem na čerstvý vzduch. Všichni uvítají, že si protáhnete ztuhlé svalstvo a ještě k tomu poznáte kus zajímavého koutu země. Pár nápadů už máte v hlavě, ven s nimi.

 

Panna
Rodinné záležitosti hrají v těchto dnech prim. Kromě možnosti rozšířit stávající příbuzenstvo o další členy se nabízí i šance obnovit zpřetrhané vazby. Navštivte vzdálené příbuzné nebo udělejte první krok k usmíření s lidmi, s nimiž jste se pohádali.

 

Váhy
Venuše se dohaduje se Saturnem a společně mohou nadělat neplechu ve vašich úsporách. Během víkendu si zakažte výraznější investice. Místo zisku by vám zůstaly akorát oči pro pláč. Zamkněte peněženku do trezoru a vyrazte jen s pár drobnými do přírody.

 

Štír
Pokračuje období, kdy se otevírají zajímavé investiční možnosti, i šance na lásku! Obojí má dle hvězdných velikánů zelenou a je v rukách Štírů, co je jejich momentální prioritou. Jděte za svým a nepochybujte, že vás intuice navede na správnou cestu.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši
dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Milí Střelci, žádná překážka v cestě není tak velká, abyste ji nedokázali překonat. V sobotu si s ničím nelámete hlavu. Klidně plujete proti proudu a provokujete neotřelými nápady. Intuice vám správně prozrazuje, kudy byste měli kariéru nasměrovat.

 

Kozoroh
Láká vás poznávání nových kultur i tváří. Můžete-li si to dovolit, pak cestujete nejen prstem na mapě. I když máte letní dovolenou za sebou, klidně se plácnete přes kapsu a objednáte lákavý last-minute. Netrápíte se s tím, jaký je stav vašeho účtu.

 

Vodnář
Vyzařujete spokojenost a vnitřní rovnováhu, což k vám láká jeden protějšek za druhým. Nemusí jít nutně o ctitele v milostné rovině, i přátelství se hodí. V soukromí si všímáte toho, co vaši blízcí dělají a o čem mluví. Podaří se vám číst mezi řádky.

 

Ryby
Přiznejte se, milé Ryby! Jste tajným sběratelem klik, čtyřlístků a podkov, dík nimž se vás Štěstěna drží jako klíště! Ani sobota nehlásí žádné nepříjemnosti. Ba právě naopak se usmívá snad z každého koutu vašeho života. Byla by škoda zavírat se doma.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře