Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 18.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 18.08.2018, 00:00 | 18.08.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 18.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Sobota vybízí k fyzickému odpočinku. Nenuťte se do ničeho, co je vám proti srsti. Potřebujete si ujasnit chaotické myšlenky a přijít na to, co vám skutečně chybí ke spokojenosti. Hvězdy vám nabízí pomocnou ruku v mnoha ohledech. Nebraňte se jim.

 

Býk
Parné letní počasí zabrnká na vášnivou strunu Býků. Máte chuť podniknout něco nezvyklého, čím byste narušili partnerský stereotyp. Jestliže to neudělá díru do rodinného rozpočtu, máte to od miláčka předem schválené. Oba potřebujete změnu jako sůl.

 

Blíženci
Milí Blíženci, máte pocit, jako byste se vznášeli na růžovém obláčku. Chce se vám smát, zpívat i tančit. Máte potřebu zanechat za sebou něco hmatatelného. Že by vás probudil polibek múzy? Ať je za tím kdokoliv, nenechte si radost ze života vzít.

 

Rak
Ani na startu víkendu se nebráníte pracovním aktivitám. Jestliže máte tu možnost, věnujete se náročným úkolům, na které nezbyl v týdnu čas nebo k nimž vám chyběla koncentrace. Teď jste v báječné kondici a cítíte, že dokážete, cokoliv si zamanete.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Víkend si užijete plnými doušky. Vesmírné plénum se podepíše na bujné fantazii. Jste okouzlující a šarm k vám láká mnoho zajímavých tváří. Nestačí pouhý polibek múzy, vypadá to na pořádné milostné rodeo. Výjimečně se vás netýká ani morální kocovina.

 

Panna
Podnikatelé nedokážou zvolnit ani o víkendu, což se nesetká s pochopením miláčka ani blízké rodiny. Věřte, že to myslí dobře. Svědčilo by vám pár dní volna, abyste ze sebe nevyždímali poslední síly. Díky odpočinku do sebe myšlenky krásně zapadnou.

 

Váhy
Jaký víkend mohou vyhlížet zrozenci Vah? Jedním slovem fantastický. Ať se rozhodnete vyjít vstříc přátelům, kteří vás lanaří ke sportu, nebo zůstanete v rodinném kruhu, báječně si to užijete. Takové odpočinkové léto byste si nechali líbit každý rok.

 

Štír
Modré nebe nad hlavou je zdrojem dobré nálady. Čím více času strávíte na čerstvém vzduchu, tím lépe pro vaše zdraví. Potřebujete zregenerovat síly, což se vám nejlépe podaří aktivním odpočinkem. Lenošení na pohovce by vás uvrhlo do ještě větší únavy.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec
Nedokážete sedět se založenýma rukama a jen tak koukat na modrou oblohu. Raději se pustíte do zvelebování domácnosti, nebo pro své příbuzné připravíte dobrodružný program. Vitalita vám naštěstí neschází, hlavně nepoměřujte síly s mladšími ročníky.

 

Kozoroh
Největší radost představují harmonické vztahy v rodině i mezi nejlepšími přáteli. Těšíte se ze společnosti, ve které můžete částečně zapomenout na těžkosti uplynulého týdne. Ve veselém kruhu vymyslíte něco, na co se budete moci po prázdninách těšit.

 

Vodnář
Začátek víkendu umožňuje navázat zajímavou známost, která nemusí skončit neúspěchem. Vesmír naopak slibuje výjimečné porozumění v páru, a to dokonce i v čerstvě utvořeném. Zábavné chvíle prožijete i díky přátelům. Ti vám nedají chvíli odpočinout.

 

Ryby
Víkend prožijete v romantickém duchu. Afrodita se postará, aby mezi vámi a drahou polovičkou zavládla naprostá harmonie, nicméně bez vašeho přičinění to také nepůjde. Chyťte se kormidla a naveďte společnou bárku na dobrodružnou plavbu sobotní nocí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře