Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 8.9.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 08.09.2018, 00:00 | 08.09.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 8.9.2018

Beran

Venuše láká k životu na vysoké noze, ačkoliv si ho nemůžete dopřát. Uklidňujete se vidinou výplaty nebo dokonce prémií, ale nespoléhejte na nic, co nedržíte v ruce. Vesmír navíc varuje před nečekanými výdaji, kvůli nimž byste se měli spíš uskromnit.

 

Býk

Seznamujete se s lehkostí. Působíte sympaticky a váš nenucený úsměv na tváři láká stejně nabité jedince. Nemyslíte sice hned na lásku, přesto ji můžete objevit. Platí to dokonce i pro Býky, kteří jsou zadaní, ale v nynějším svazku nejsou spokojeni.

 

Blíženci

Bystré uvažování Blíženců je během víkendu utlumeno. Nejste schopni racionálně zhodnotit aktuální vývoj událostí a přehlížíte důležitá fakta. Kvůli tomu můžete udělat špatné rozhodnutí v oblasti práce, financí ale také v lásce. Změny ještě odložte.

 

Rak

Venuše se pomalu ale jistě chystá převzít nadvládu nad vaší maličkostí. Kněžka lásky a zábavy rozhodně netroškaří s potěšením pro duši i tělo. Tak se na to dnes dobře připravte a pospěšte si do peřin. Byla by škoda kazit si náladu a plýtvat energií.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Venuše se s vámi dnes rozloučí romantickým polibkem. Neuzavírejte se před společností, ačkoliv se cítíte unavení. Nezadaní by kvůli své pohodlnosti mohli přijít o lákavý úlovek. Sobotu prožijte ve víru zábavy, odpočívat můžete klidně celou neděli.

 

Panna

Pokud mezi vámi a drahou polovičkou zůstává cosi nedořešeného, během víkendu tomu můžete dát společně sbohem. Snaha k nalezení souladu je vzájemná, což symbolizuje půli úspěchu. Tu druhou přináší přívětivá konstelace, díky níž se nepotřebujete hádat.

 

Váhy

V oblasti volnočasových aktivit nemáte během víkendu konkurenci. Jste otevření jakékoliv nové aktivitě a baví vás posouvat své limity. Necháte se vylákat dětmi nebo mladším příbuzenstvem za adrenalinovými zážitky. A pro všechny to bude velká akce.

 

Štír

Milí Štíři, v sobotu máte chuť utéct od všech povinností někam daleko. A proč to rovnou neudělat? Blízcí pochopí, že potřebujete chvíli jenom pro sebe. A upřímně doufají, že vám to pomůže naleznout ztracený vnitřní klid. Příroda má blahodárné účinky.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Během víkendu se snažíte zvelebit rodinné hnízdečko k dokonalosti, což se nemusí setkat s pochopením některých příbuzných. Jste jako včelka, které je všude plno. A vaši blízcí by ocenili trochu klidu a soukromí. Zkuste vymyslet nějaký kompromis.

 

Kozoroh

Čeká-li vás víkend strávený v zaměstnání, nemusíte se kvůli tomu čertit. Bude to mnohem příjemnější, než kdybyste se museli dohadovat se vzdálenými příbuznými. Pravdou je, že během klidnější pracovní doby stihnete neuvěřitelné množství povinností.

 

Vodnář
Víkend je od toho, abyste nabrali nové síly. Hoďte za hlavu všechny starosti a naordinujte si naprostý odpočinek. Potřebujete nerušený klid, který nabízí pouze divoká příroda. Doma by vás neustále něco rozptylovalo. Sbalte batoh a vyrazte na cestu.

 

Ryby

Dostanete skvělý nápad, jak zvelebit rodinné hnízdečko. Na začátku měsíce se vám nedá upřít kreativní duch i jistá zručnost. Hlavně nezapomeňte na případné úřední nezbytnosti, které se s případnou rekonstrukcí pojí. Jinak máte slibně našlápnuto.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře