Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 15.9.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 15.09.2018, 00:00 | 15.09.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 15.9.2018

Beran

Milí Berani, o víkendu najdete odvahu k tomu, abyste otevřeli diskusi na téma, které vám už delší dobu leží na srdci. Příbuzní i drahá polovička vám pozorně naslouchají a jsou připraveni hledat společné řešení. Pomůže, když odsunete emoce stranou.

 

Býk

Pokud to není nezbytně nutné, naordinujte si volné dny plné odpočinku. Práce vám neuteče, teď byste navíc neodvedli kvalitní výsledky. Čemu je naopak vhodné věnovat zbývající energii, to je zábava s dětmi. Jejich pozitivní vidění světa je nakažlivé.

 

Blíženci

Máte dost sil pro troufalé plány v lásce i rodinných záležitostech. Sobota je ideálním dnem pro vyzkoušení nových volnočasových aktivit. Nenechte se dlouho přemlouvat a vyrazte s dětmi za zábavou. Skvěle si to spolu užijete a poznáte zajímavé lidi.

 

Rak

Když jste nestihli letní románek, můžete vyhlížet podzimní romantiku. Jestli vám schází spřízněná duše, s níž byste brouzdali spadaným listím, pak vyrazte do společnosti. Osobité kouzlo je k nepřehlédnutí a chytíte na něj každého, koho si zamanete.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Tentokrát nebudete největší šelma v rodině. Partner nebo rodiče ukážou budou mnohem víc nabroušení, což se odrazí i na vaší náladě. Snažíte se je přivést na veselejší myšlenky, ale snaha nepadá na úrodnou půdu. Moudřejší bude vyklidit bitevní pole.

 

Panna

Na začátku víkendu se může objevit několik nepříjemností, ale pokud zachováte hlavu, nemohou vás nijak vážněji ohrozit. Ačkoliv vás to stále tlačí k pracovním povinnostem, hvězdy radí věnovat se oddechu. Energetické zásoby bohužel nejsou bezedné.

 

Váhy

Nasadili jste vysoké tempo a nepřemýšlíte nad tím, kolik toho váš organismus vydrží. Stres se vám vryje do kůže. Můžete bojovat s vyrážkou, na kterou nepomohou žádné krémy. Tělo si žádá odpočinek a měli byste mu ho dopřát. Vždyť od čeho je víkend!

 

Štír

Ve vztahu hrozí konflikty kvůli odlišným pohledům na finance. Zatímco jeden z vás je extrémně spořivý, druhý má rozhazovačné sklony. A to, jak jistě uznáte, nejde dvakrát dohromady. Kompromis se v těchto dnech bude hledat stěží, ale není nemožný.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Nejste spokojeni se současnou situací v zaměstnání? Nebo vám přistála před nosem zajímavá pracovní nabídka, o níž hodně uvažujete? Hvězdy radí, abyste nedělali unáhlené kroky a nechali si pár dní na rozmyšlenou. Po 20. uvidíte vše v jiném světle.

 

Kozoroh

Lámete si hlavu s tím, co podniknete o víkendu? Vesmír radí obvolat přátele a zavzpomínat na staré časy. Oprašte koníčky, kterým jste se kvůli zaneprázdnění nemohli věnovat. Domácí práce počkají a rodina na vás stejně nemá žádné specifické požadavky.

 

Vodnář

Ačkoliv se kolem rojí samé klepy, nebudete jim přikládat žádnou důvěru. Sami se nechcete ničeho takového účastnit, čímž si zachráníte krk. Informace, které se k vašim uším donesou, zamknete na deset západů. Několikrát jste se spálili a to vám stačí.

 

Ryby

Sobota vám dodá jeden důvod k úsměvu za druhým. Velkou měrou za to můžete vy sami. Vážíte si toho, co je v životě důležité a netrápíte se kvůli hloupostem. Hvězdy radí, abyste dnes hodili nohy na stůl a zbytečně se nevyčerpávali. Potřebujete oddech.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře