Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 22.9.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 22.09.2018, 00:00 | 22.09.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 22.9.2018

Beran

Pokud vás čeká pracovní sobota, nemusíte se škaredit. Díky tomu poznáte člověka klíčového pro další vývoj událostí v soukromém i profesním životě. V posledních zářijových dnech mohou události nabrat překvapivý směr. S chutí do toho, půl je hotovo.

 

Býk

Co takhle sbalit pár švestek a vyrazit s příbuznými na neplánovaný výlet? Pobyt na čerstvým vzduchu vám udělá dobře na těle i duši. Kouzlo romantického babího léta ocení i nezadaní Býci. Díky turistickým výšlapům mohou najít svůj životní poklad.

 

Blíženci

Dostanete nápad požádat o pomoc někoho z příbuzných. Nějak nedomyslíte jeho povahu, nebo si říkáte, že to pro jednou zvládnete. Bohužel to je přesně podle jeho zvyklostí. Místo rady se vám začne montovat do života, nebo vás popudí svou prudérností.

 

Rak

Pokud se chystáte do zaměstnání, snažte se vyhnout konfrontaci s nadřízeným. Vzájemná komunikace je zatížena nevlídnou konstelací a vám se hůře přijímají jeho požadavky. Právo sice může být na vaší straně, nicméně karty jsou už dopředu rozdělené.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Soukromý program nejspíš dostane jistých změn kvůli pracovním závazkům. Máte-li pohotovost, nebo pokud dnes musíte do zaměstnání, počítejte s nepříjemnými průtahy. Nezapomeňte na to, že jste něco slíbili a protistrana očekává, že své závazky splníte.

 

Panna

Překvapivě trochu litujete toho, že už skončil pracovní týden. Měli jste perfektně rozjetou kariéru a máte strach, že ji volné dny přibrzdí. Zkuste vypnout a soustředit se na odpočinek. Vaše zdraví na tom není úplně nejlépe a zaslouží si rozmazlit.

 

Váhy

Po náročném pracovním týdnu si rádi dopřejete menší povyražení. To, co začne jako nevinná oslava, se rychle zvrtne. Dvojnásobně to platí, vstoupí-li do hry alkohol. Už tak máte potřebu otevřeně komunikovat s druhými a může se vám to vymknout z rukou.

 

Štír

Nedokážete se odstřihnout od pracovního dění a jste tak trochu duchem nepřítomní. Protějšek vás zkouší, jestli vnímáte, o čem s vámi mluví. Dejte pozor, co mu odkýváte. Bude totiž očekávat, že své sliby splníte. Snažte se věnovat sobotě tady a teď.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Na sobotní program se těšíte jako malí. Většinu dne věnujete práci a rodině, na vlastní zájmy vám zůstává pouze zlomek času. Dnešní program vás přiměje zamyslet se nad změnou. Život není pouze o povinnostech, o to rychleji potom utíká skrz prsty.

 

Kozoroh

Do víkendu nevstanete s nejlepší náladou. Hlavou se vám hodí spousta chaotických myšlenek a nedokážete si užít volné chvíle. Drahá polovička nechápe, co se s vámi děje. Nenápadně zjišťuje, čím by vás dostala do kondice. Tak se nenechte přemlouvat.

 

Vodnář

O víkendu budete mít čas, abyste zrekapitulovali dosavadní život. Dotkne se to soukromí Vodnářů, ale v první řadě půjde o kariéru. Nejste-li se stávajícím stavem spokojeni, rozhodnete se pro změnu. Aktuálně vám nedělá potíž opustit teplé místečko.

 

Ryby

Ve vztahu vás trápí jedna nejasnost, s níž si nevíte rady. Nejlepší bude otevřeně si o tom promluvit. Protějšek se bude muset smát, protože realita je daleko prostší, než si myslíte. Byla by škoda ztrácet čas nesmyslným vymýšlením různých scénářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře