Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 29.9.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 29.09.2018, 00:00 | 29.09.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 29.9.2018

Beran

Na samém konci měsíce se hvězdy rozhodnou udělat pořádek v beraním partnerství. Pokud to mezi vámi dlouhodobě jiskří, rozhoupete se k ráznému kroku. Není vaším zvykem sedět tiše v koutě, ale tentokrát byste mohli protějšek překvapit vstřícným gestem.

 

Býk

Puntičkářské sklony se o víkendu ukážou v plné síle. Milí Býci, pochopte, že nemůžete mít vždy všechno pod kontrolou. Mnohem příjemnější je nechat věci plynout a těšit se na to, co vám hvězdy přinesou. Slibují samé příjemné okamžiky, tak na co stres.

 

Blíženci

Jste natolik jedineční, že by byla škoda schovávat se za nějakou univerzální masku. Nač kráčet s davem, když můžete jít v jeho čele? Platí to pro lásku, přátelství i kariéru. Nebojte se být originální, vždyť svět by byl jinak strašně šedý a nudný.

 

Rak

Nálada Raků je stále proměnlivá a komplikuje víkendový program. Nesnažte se zavděčit všem a raději se zaměřte na to, co dělá radost vám samotným. Odpočinete si a přijdete na jiné myšlenky. Domů se vrátíte jako znovuzrození. To ocení široké okolí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Vynalézavost se projevuje v mnoha životních sférách. Baví vás kráčet neprošlapanými stezkami bez ohledu na to, co si myslí okolí. Přiznejte se, že rádi provokujete a vyčuhujete z davu! Díky lidem, jako jste vy, nehrozí, že by na světě byla nuda.

 

Panna

Panny jsou hladové po lásce a zdá se jim, že drahá polovička je poslední dobou skoupá na city. To, že je vaše srdce neukojené, neznamená, že miláček nedělá maximum. Než mu začnete něco vyčítat, zamyslete se nad tím, jestli byste neměli více dávat.

 

Váhy

V sobotu si všimnete charakteru svých blízkých. Překvapí vás nezvyklou laxností a nespolehlivostí, která se navíc ukáže v nejméně vhodnou chvíli. O to víc si budete vážit seriózních a pracovitých známých. Přehodnotíte kvůli tomu dosavadní přátelství.

 

Štír

Víkend zpříjemní klábosení s dlouholetými kamarády. Během uvolněného rozhovoru si konečně duševně odpočinete. Vypovídáte se z problémů, které vám ležely na srdci, a necháte je odplout. Kromě psychické regenerace obnovíte i svou fyzickou kondici.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Sobota učiní ze zrozenců Střelce amatérské psychology. Budete se zabývat zejména životy svých příbuzných a přátel. Dnes jim skvěle poradíte s osobními i profesními problémy. Nepřipadá vám složité dát si pět a pět dohromady a objevit, v čem je chyba.

 

Kozoroh

Pomoc ze strany blízkého přítele nebo někoho z příbuzných se vám báječně hodí. Nejlepší na tom všem je, že přijde nezištně bez ohledu na to, zda o ni požádáte. Je skvělé vědět, že vás obklopují lidé, na jaké je spolehnutí. Rozhodnete se jim odměnit.

 

Vodnář

Překousnete věc, která vás delší dobu trápila. Ukážete, že umíte být velkorysí a prostě to necháte plavat. Protistrana je vaším krokem nadšená. Je třeba dodat, že největší službu uděláte sami sobě. Zjistíte, že jde o maličkost, která nestojí za řeč.

 

Ryby

Venuše i Luna svědčí dění na domácí půdě. Zesilují vaši kreativitu a lákají ke zvelebování rodinného příbytku. Nepotřebujete odborné poradce ani horentní sumy, abyste svůj domov proměnili v útulnou klícku. Stačí zavřít oči a vidíte to jako živé.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře