Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 6.10.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 06.10.2018, 00:00 | 06.10.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 6.10.2018

Beran

Jakmile do hry vstupují finance, buďte zvýšeně opatrní. Někdo vás může požádat o půjčku, nebo vám nabídne lákavou šanci na zhodnocení úspor. Obojí nepřijímejte automaticky, ale nechte si to projít hlavou. O dotyčném člověku toho vlastně moc nevíte.

 

Býk

O víkendu se zaměřte na zdravotní stránku. Stále trvá zvýšené riziko úrazů, navíc je organismus zatížený vlivem nezdravého životního stylu. Kromě vydatného spánku si dopřejte pohyb na čerstvém vzduchu a zamyslete se nad tím, co nakládáte na talíř.

 

Blíženci

Díky Marsu budete mít o víkendu síly na vše, čemu se chcete nebo musíte věnovat. Největší pozornost spolyká rodina a láska, dva nejdůležitější atributy říjnového programu. Pokud musíte do zaměstnání, zůstáváte s blízkými v kontaktu, co to jen jde.

 

Rak

Srší z vás pozitivní nálada a snažíte se rozsévat kolem sebe smích a pohodu. Nejlepší program prožijete po boku drahé polovičky nebo ve společnosti přátel. Ti jsou totiž naladěni na stejnou notu. Svobodným nabízí Venuše zvýšenou možnost k seznámení.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Názory někoho z rodiny vám leží v žaludku a nedokážete je hodit za hlavu. Nejspíš se strefily do živého, což se na začátku měsíce nehodí. Měsícem probuzená emoční labilita totiž narušuje klidný spánek i zažívání. Snažte se povznést nad vše pozemské.

 

Panna

Sobota je skvělým dnem ke generálnímu úklidu, což platí pro domácnost i organismus. Očista interiéru vám půjde hravě od ruky a za odvedenou práci si dopřejete relaxaci v sauně nebo u kadeřníka. Umíte se odměňovat a držet práci a zábavu v rovnováze.

 

Váhy

Začátek měsíce vám vliv do žil energii a dobrou náladu. Máte chuť povyrazit si a užít volný den ve společnosti. Zatímco vás to táhne ven, protějšek vás bude v těchto směrech omezovat. Nemá náladu na společenské aktivity a líbí se mu v teple domova.

 

Štír

Intenzivní milostné prožitky uvolní napětí svazující vaši domácnost. S protějškem si dopřejete nikým nerušenou romantiku a usmíříte se bez zbytečných slov. Harmonie prostoupí celou rodinou. Nastalou večerní pohodu ocení zejména její nejmenší členové.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

Nedávali jste pozor na ústa a teď hledáte cestu, jak z lapálie ven. Svou nepozorností jste urazili blízkého člověka a po většinu dne přemýšlíte, jak si ho udobřit. Tvářit se, jako by se nic nestalo, nezabere. Přiznejte barvu a udělejte vstřícný krok.

 

Kozoroh

Odpoledne se neubráníte troufalé myšlence, jak by asi vypadal váš život po boku jiného člověka. Ačkoliv se vám to zdá jako veselá myšlenka, nesvěřujte se s domněnkami životnímu protějšku. Vaši zdánlivě zábavnou aktivitu by pochopil naprosto jinak.

 

Vodnář

Rodinné setkání vás dostane zpátky do kondice. Zatímco dopoledne jste pociťovali únavu z náročného týdne, odpoledne jste jako rybičky. V kolektivu známých tváří se cítíte perfektně. Sršíte optimismem a vtipy byste mohli vytahovat z rukávu na potkání.

 

Ryby

V rodině panuje respekt a dobrá nálada. Společně dáte dohromady program, který si užijete do poslední minuty. Hvězdy dokonce slibují, že najdete společnou řeč i s těmi příbuznými, s nimiž dlouhé roky nemluvíte. Život je příliš krátký na takové spory.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře