Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 20.10.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 20.10.2018, 00:00 | 20.10.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 20.10.2018

Beran

Jste citliví na výkyvy partnerových nálad a kritizujete ho za každou maličkost. Nejspíš vám vadí špatné vlastnosti, kterými sami oplýváte. Nezlobte se na něj, že vám nastavuje zrcadlo. Zkuste být vlídnější a se změnou začněte v první řadě u sebe.

 

Býk

Rodinné sešlosti varují třaskavou atmosférou, kdy si nenecháte od nikoho nic líbit. Jistý příbuzný má navíc radost z toho, že vás může popichovat a neodhadne, kde jsou zdravé hranice. Pokuste se zachovat dospěle, tím se vyhnete zbytečným hádkám.

 

Blíženci

Během pracovní části týdne jste na zábavu a domácí povinnosti neměli moc prostoru. Proto se v sobotu nezastavíte. Čeká vás naštěstí příjemný program, kdy se do nutných úkolů zapojí celá rodina. Nakonec to nebude tak strašné, jak si všichni myslí.

 

Rak

Pokud vyhlížíte pracovní den i během víkendu, vězte, že bude ku prospěchu kariéře. Šéfové docení vaši šikovnost i promptní reakce. Navíc je dostanete z nepříjemné situace, nebo zaskočíte nepřítomného kolegu. Zkrátka nestýskejte si, že nemáte volno.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Kreativita a hravost vám usnadňují případný pracovní program, ale hodit se budou i v rodinném kruhu. Místo stýskání na nepřízeň osudu vezmete události do svých rukou. Na sobotu připravíte takový program, že všechny starosti odplují do nedohledna.

 

Panna

Než někoho známého pozvete na rande, zvažte všechny možné dopady. Co vlastně od schůzky očekáváte? Zdánlivě nevinná káva s kolegou či kamarádem může zamávat životem víc, než si myslíte. Nad prekérní situací byste se následně trápili hodně dlouho.

 

Váhy

O víkendu máte otevřenou náruč, ale také laskavé srdce. Empatie Vah bude k užitku hlavně nejbližšímu okolí. Dobrý skutek se vám vyplatí, okamžitě uvidíte výsledky svého nesobeckého jednání. Nezadaní jedinci mohou narazit na stejně naladěný protějšek.

 

Štír

Partnerovy nápady na volný den vám nejsou po chuti. Každý máte odlišnou představu o trávení sobotního dne a shodnete se jen stěží. Nesoulad je naštěstí chvilkový a máte dvě možnosti, jak ho vyřešit. Jednou z nich je jít každý po vlastním programu.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Střelec

Víkendová konstelace není výhodná pro finanční transakce. Investice nechte na přívětivější období a raději si projděte účty. Hrozí peněžní ztráta, které se však můžete vlastní obezřetností vyhnout. Víc než materiální stránce se daří stránce duchovní.

 

Kozoroh

Nalijete si čistého vína a vezmete si slova blízkých k srdci. Chápete, že nikdo není dokonalý a nedělá vám problém nastavit zrcadlo proti sobě. Bravo, milí Kozorozi! Můžete udělat ohromný posun v mezilidských vztazích, a to nejen na poli rodiny.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, až do konce týdne jste neuvěřitelně agilní. Dostanete nápad naplánovat sraz bývalých spolužáků nebo široké rodiny. Ať tak či onak, osvědčíte se jako profesionální organizátoři. Díky netradičním povinnostem v sobě probudíte skryté vlohy.

 

Ryby

Zelenou mají umělecké a charitativní činnosti. Pokud se tyto dvě vlastnosti propojí, těšte se na výjimečné zážitky, jaké se vryjí do paměti. Radujete se ze schopnosti empatie a navíc cítíte, že pomoc druhým je to, co vás v životě posunuje kupředu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře