Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 27.10.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 27.10.2018, 00:00 | 27.10.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 27.10.2018

Beran

Hvězdy radí upřednostnit ego a bedlivěji naslouchat tomu, po čem vaše nitro touží. Máte možnost vystoupit ze svého stínu a udělat zásadní krok. Byť je tak trochu do neznáma, jste přesvědčeni, že budete spokojeni. Kdo nic neriskuje, nemá co ztratit.

 

Býk

Ve finanční oblasti se pohybujete na tenkém ledě a hrozí, že můžete ztratit horentní sumy! Obloukem se vyhněte kasinům i hazardním hrám. To, co začne jako nevinná zábava, by vás vyšlo draho. Nečekáte, že by vás závislost mohla semlít tak rychle.

 

Blíženci

Nejspíš vás znervózňuje tempo, jakým se dobíráte svých cílů. Očekávali jste rychlejší vývoj, ale hvězdy si dávají na čas. Mějte na paměti, že důležitá už je sama cesta, nikoliv cíl. Vychutnejte si každý sobotní krok na maximum a nikam nespěchejte.

 

Rak

Sobota vám umožní vyskočit z rozjetého vlaku a věnovat se sám sobě. Potřebujete si udělat pořádek v neutěšeném nitru a setřást ze sebe stres. Nechcete se nadále automaticky přizpůsobovat tomu, co po vás žádá okolí, a tím ztrácet svou osobitou tvář.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Venuše tropí neplechu v útratách za bydlení. Mohli byste se unáhlit při výběru rodinného hnízda nebo při renovaci naštvete sousedy. Snažte se myslet dopředu a než uděláte nevratný krok, dobře ho promyslete. Ještě lepší bude konzultace s odborníkem.

 

Panna

Aktuální postavení Venuše je jako stvořené pro nějaký ten románek nebo vzrušující jízdu v letitém vztahu. Na svém partnerovi objevíte přitažlivou novinku, díky níž si uvědomíte, proč jste se do něj kdysi zamilovali. Nebraňte se rozbouřeným pudům.

 

Váhy

Lámete si hlavu s tím, jak strávíte aktuální víkend. Chcete být tak moc originální, až můžete zůstat sedět doma. Nedokážete se rozhodnout, jaká aktivita je ta nejlepší, až vám všechny proklouznout mezi prsty. Říkejte si, že lepší je holub v hrsti.

 

Štír

Pokud potřebujete vybrat dárek pro své nejmilovanější, v těchto dnech se jim báječně strefíte do vkusu. Pamatujete si nenápadné náznaky, jimiž se vám snažili dát najevo, čím byste jim mohli udělat radost. A teď své nápady proměníte ve skutečnost.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

Dost možná se v rodině musíte popasovat se situací, s níž si nevíte rady. Hodit se bude momentální sebejistota, které nemáte nedostatek. Navíc na danou záležitost nejste sami, ale chytrých hlav se sejde hned několik. A jak je známo, víc hlav, víc ví.

 

Kozoroh

Kozorozi se učí věřit v sebe sama a vítězí v souboji s vlastní vůlí. O víkendu máte šanci vylepšit soukromý život a zbavit se nešvarů, které vás drží při zemi. Ať jde o závislost na cigaretách, nebo strach z neúspěchu v lásce, můžete jim dát sbohem.

 

Vodnář

O víkendu se mějte na pozoru před románky na jednu noc! Vesmír ukazuje na vyšší riziko problémů s pohlavním ústrojím, které může souviset také s prochladnutím nebo celkovým zánětem organismu. Nezapomeňte, že léto už je minulostí a meze jsou chladné.

 

Ryby

Rodinou vládne nadpozemská nálada, kdy si vzájemně vycházíte vstříc v každé důležité otázce. Nehodláte prosedět sobotní den mezi čtyřmi stěnami, i kdyby vám počasí nepřálo. Záložních plánů, jak se s příbuznými zabavit, máte v zásobě hned několik.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře