Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 3.11.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 03.11.2018, 00:00 | 03.11.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 3.11.2018

Beran

Merkur ve Střelci podporuje beraní bystrost a inteligenci. Dokážete najít řešení v situacích, kdy ostatní zůstávají s rozumem v koncích. Usnadní vám to dění na soukromé půdě, ale zvážit byste měli i pracovní sobotu. To platí zejména pro podnikatele.

 

Býk

Jupiter v opozičním postavení Štíra varuje před vysokými výdaji za zboží, které ve skutečnosti neužijete. Lehce podlehnete lákavé reklamě a teprve později přemýšlíte, jak s danou věcí naložit. Při výběru dárků dejte pozor, abyste se strefili do vkusu.

 

Blíženci

V rodině vládne zvláštní atmosféra, ale řešení není nijak složité. Hvězdy radí, abyste strávili tento víkend odděleně. Díky tomu se zbavíte ponorkové nemoci a uvědomíte si, co pro vás harmonické zázemí znamená. Jinak se budete pitvat v hloupostech.

 

Rak

Nepromyšlené nákupy vedou k tomu, že si věcí a financí přestáváte vážit. Ne nadarmo se říká, lehce nabyl, lehce pozbyl. Snažte se udržet choutky k utrácení na uzdě a raději se zabavte nějakou jinou činností. Rizikové je hlavně brouzdání po eshopech.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Komunikace je klíčem k úspěchu! O víkendu to dvojnásobně platí ve vztahu, kde ani jeden neoplýváte vřelostí. Protějšek se snaží udržovat atmosféru nad bodem mrazu, ale vaše odpovědi na půl pusy mu to moc neusnadňují. Opravdu vás to tak obtěžuje?

 

Panna

V sobotu se něco nepodaří podle představ. Dokonce si tím můžete dost zavařit v kariéře i milostném životě. Všechno zlé je k něčemu dobré. Zjistíte, zda za vámi miláček opravdu stojí v dobrém i zlém. Skutečná osudové láska vás v náročné etapě podpoří.

 

Váhy

Od samého rána se naladíte na veselou notu a budete rozsévat dobrou náladu do širokého okolí. Nezapomeňte na ty, kteří se pohybují po vašem boku. Jak to tak bývá, pod lampou je největší tma. A miláček přitom potřebuje injekci optimismu jako sůl.

 

Štír

Toužíte po harmonické rodinné atmosféře, ale vaše chování garantuje naprostý opak. Nezajímáte se o pohled svých blízkých a dokola omíláte svou. Může za to kvadratura Slunce k Marsu, kvůli níž nejste schopni zharmonizovat se. Každý nese svůj díl viny.

 

NOVINKA!

Velký Tarot 2019! Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Máte spoustu zajímavých nápadů, jak strávit nadcházející volné dny. Chcete do nich ovšem zapojit celou rodinu, což může být oříšek. Každý totiž přispěchá s nějakým návrhem a bude těžké vybrat něco konkrétního. Hoďte si mincí, důležité je být spolu.

 

Kozoroh

Aspekt Venuše není vlídný k novým láskám. Ukazuje na odlišnosti povah a cítíte, že rozchod je na spadnutí. Není správná doba snažit se slepovat střípky, které mezi vámi zbyly. Raději si nalijte čistého vína a přiznejte, že vám to spolu moc neladí.

 

Vodnář

Po fyzické stránce jste fit, ale psychika by potřebovala pár dní dovolenou. Myslete na to a během víkendu se nepřepínejte. Prvním příznakem, že nejste v pohodě, je nezvyklá náladovost. Navíc si ji vybíjíte na lidech, kteří si to vůbec nezaslouží.

 

Ryby

Perfektní sobota čeká hlavně ty Rybky, které se na něj s předstihem připravily. Ostatní by neměly čekat s plánováním programu až do oběda. Rozhlédněte se po okolí a vymyslete aktivitu, jíž zabavíte všechny příbuzné a hlavně znavíte rozdováděné děti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře