Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 17.11.2018

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 5
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 5
aktualizováno 17.11.2018, 00:00 | 17.11.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 17.11.2018

Beran

Když se někdo snaží udělat z vás hlupáka, odejde nakonec sám s máslem na hlavě. To by se nesměl dát do boje s vámi, milí Berani. Nemáte úplně čistý štít, na druhou stranu hrajete oproti konkurenci čistou hru. A proto vám vesmírní velikáni nadržují.

 

Býk

Víkendovému programu pomůže, když do něj zapojíte přátele. Pomohou vám navázat komunikaci mezi příbuznými, mezi nimiž se přetrhla nit. Nakonec si všichni užijí skvělou zábavu a Býkům spadne velký kámen ze srdce. Napjatá atmosféra se konečně rozplyne.

 

Blíženci

Venuše ze znamení Vah probouzí v Blížencích umělecké cítění a nabízí nové volnočasové aktivity. Pokud je navíc provozujete s dětmi, těšte se na fantastický program. Pokuste se rozšířit obzory, společně najdete koníček, který je pro ně jako stvořený.

 

Rak

Mars přináší skvělé nápady, jak přijít k penězům. Ať už se potřebujete zbavit dluhů, nebo pomýšlíte na rozjezd vlastního podniku, teď máte zelenou. Ve správný okamžik jste na správném místě a ještě k tomu vám nedělá problém chopit se náročné práce.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Lev

I když vám mnoho věcí během soboty neladí, máte za zády podporu těch nejmladších členů rodiny. Jste příjemně překvapeni tím, jak dokážou komunikovat o stávajících problémech. Jejich nezkažené vidění světa vám pomůže opustit svůj stereotypní pohled.

 

Panna

Milé Panny, nejlépe uděláte, když víkend strávíte o samotě, nebo ve společnosti dětí. Všichni ostatní vás začnou dříve nebo později rozčilovat. Sice udržíte jazyk za zuby, ale v takové atmosféře se nedokážete zregenerovat. A vy potřebujete odpočinek.

 

Váhy

Hledáte způsob, jak zabavit rodinu o volném víkendu? Hvězdy nabádají k cestování i společenským hrám. V nich se zaměřte na ty jazykové, během nichž excelujete. Smysl pro humor na druhé straně usnadňuje jakoukoliv aktivitu, do které se hodláte pustit.

 

Štír

S protějškem se nemusíte shodnout kvůli odlišným požadavkům na víkendový program. Táhne vás to do společnosti, ale drahá polovička vás nechce doprovázet. Vyrazíte-li bez ní, hrozí komplikace. Poznáte totiž atraktivní osobu, která vám pomotá hlavu.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Měsíc přechází přes Merkur a aktivuje vaše kreativní myšlení. Třetí oko vidí všechno, co je důležité pro zhodnocení dané situace. A díky němu se rozhodnete podle toho, co je pro váš život nejlepší. Uděláte krok, z něhož vzejde všeobecné nadšení.

 

Kozoroh

V sobotu si najdete čas, abyste probrali domácí hospodaření do detailu. Nejspíš objevíte pořádnou trhlinu, jíž utíkají rodinné úspory. Nabízí se také možnost přivýdělku na doma nebo občasné brigády. Neutrácejte finance, které máte teprve přislíbené.

 

Vodnář

Poslechněte šestý smysl v kariéře i lásce, navede vás na místo, kde čeká něco výjimečného. Znáte svou cenu a nehodláte poskytovat slevu jen tak někomu! Naštěstí to vypadá, že pozitivní energie od vás drží všechny nekalosti ve zdravé vzdálenosti.

 

Ryby

Pokuste se za každou cenu udržet ve hře rozum. Pokud poslechnete své pocity, mohli byste se uchýlit ke špatné investici, nebo půjčit finance osobě, která nemá v plánu vám je vrátit. Patříte mezi idealisty, ale tentokrát by vás to mohlo vyjít draho.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře