Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 28.11.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 28.11.2018, 00:00 | 28.11.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 28.11.2018

Beran

Nabídek kolem vás poletuje skutečně mnoho. Ať jde o práci, lásku, nebo soukromý život, stačí si jen vybrat tu pravou. Dopřejte si čas na rozmyšlenou a nechtějte mít všechno najednou. Nejspíš bude třeba rozhodnout se mezi kariérou a budováním vztahu.

 

Býk

Finance máte na konci listopadu pod kontrolou. Dokážete eliminovat zbytečné výdaje na minimum a naopak se vám podaří přispět do rozpočtu nepravidelným příjmem. Dušička sice doufá v zázračnou výhru, ale fakt je, že bez vašeho přičinění se neobohatíte.

 

Blíženci

Když máte pocit, že jste se ocitli ve slepé uličce, utište rozbouřené emoce a vezměte to čistě racionálně. Bystré uvažování pomůže najít cestu i ze zdánlivě bezvýchodné situace. Hvězdy se vám tím snaží naznačit, že byste měli zvolnit hektické tempo.

 

Rak

Uprostřed týdne vyčleníte čas na návštěvu příbuzných, s nimiž jste se delší dobu neviděli. Pokud vás dělí větší vzdálenost, využijete výdobytků moderní technologie. Příjemně si popovídáte, diskuse bude mít navíc přidanou hodnotu pro mladší Raky.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

V zaměstnání expandujete. Cítíte, že vám fouká příznivý vítr do plachet a tuto konstelaci hodláte využít do posledního dechu. Trochu zapomínáte na své zdraví a překonáváte limity. Pokud alespoň víkend zasvětíte odpočinku, pak vám to hvězdy prominou.

 

Panna

Nápadů máte sice spoustu, bohužel chybí podmínky pro jejich realizaci. Nesnažte se poručit větru dešti a raději si originální myšlenky zapište na dobu, kdy vám vesmír bude přát více. Všechno má svůj čas, což platí zejména v partnerství a zaměstnání.

 

Váhy

Celkové klima se zlepšuje s každým dnem. Dokonce si rozumíte i s kolegy a klienty, jimž jste se v uplynulých týdnech z nejrůznějších důvodů vyhýbali. Setřásli jste ze sebe staromódní názory a nebráníte se ničemu, co vám vyšší sféry sešlou do cesty.

 

Štír

Ještě než se listopad definitivně rozloučí, vrátí se události v zaměstnání i rodině do zajetých kolejí. Velkou pomoc představují zklidněné emoce. Nerozčilujete se kvůli malichernostem a jste ochotni udělat nemalý ústupek. Několikrát se to osvědčilo.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Spontánní komunikace je na konci měsíce něco, co vám činí problémy. Snadno pronesete něco peprného a nedomyslíte následky. Dost možná jste daná slova nemysleli opravdově, zkrátka z vás vyletěla pod nátlakem okolností. S omluvou rozhodně neotálejte!

 

Kozoroh

Peníze si dokážete hbitě vydělat, ale stejně rychle je umíte roztočit. Dohání vás předvánoční shon, kdy podléháte tlaku konzumní společnosti. Rodina k vám vysílá jasný signál, který spíše než po materiálních výhodách prahne po vaší přítomnosti.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, v lásce poslechněte svou intuici. Ta vás navede do míst překypujících romantikou i vášní. Nezadaní se mohou dostat do společnosti samých atraktivních protějšků. Nebraňte se vánočním večírkům ani firemnímu školení. Můžete hodně získat.

 

Ryby

Chování někoho blízkého nedává smysl. Zdá se, že jí manipuluje třetí osoba, což bohužel nedokážete ovlivnit. Vsaďte na svou tolerantní náturu a místo hádek nabídněte laskavou náruč. Tento nečekaný ústupek pomůže dokonce i v hádce na život a na smrt.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře