Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 5.12.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 05.12.2018, 00:00 | 05.12.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 5.12.2018

Beran

Letošní mikulášská oslava bude opravdu nezapomenutelná. Obklopíte se lidmi, kteří nezkazí žádnou legraci a společně vymyslíte program, který se zapíše do historie zlatým písmem. Báječné chvíle můžete vyhlížet i ve vztahu. Nadílka bude vskutku bohatá!

 

Býk

Merkur spolu s aktivizující Lunou nedělají vztahům dobrou službu. Znát je to na manželství, kde jsou výbuchy vzteku i výčitky nejrůznějších charakteru denním chlebem. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a nezačínat s tématy zavánějícími problémem.

 

Blíženci

Pokud jste ochotni obětovat trochu ze svého času a soukromí ve prospěch spřízněné duše, prožijete skvělou milostnou nadílku. Necháte se vzájemně okouzlit romantickou atmosférou svátku určeného zejména pro děti. Co na tom, důležité je, že to funguje.

 

Rak

Nepodceňujte partnerovu kolísavou náladu a snažte zjistit, co za ní stojí. Mlčení totiž neznamená, že by drahá polovička neměla co na srdci. Nalijte si čistého vína a proberte černé myšlenky. Nemusí to být příjemný rozhovor, ale má léčivé účinky.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Kličkování v milostném životě je nezbytné, pokud se chcete dobrat vytčeného cíle. K němu totiž nevede přímá cesta, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ve středu se spolehněte na improvizaci a nemějte těžkou hlavu, že sejde z původního programu.

 

Panna

Nezapomeňte na dnešní významný den a připravte pro drahou polovičku dárek, na jaký jen tak nezapomene. Máte-li před Vánoci hluboko do kapsy, spolehněte se na vlastní výtvor ve formě romantické večeře nebo dezertu podávaném na vlastní rozpálené kůži.

 

Váhy

Užíváte si intelektuální bohatství, takže se moc neohlížíte na stav konta. Máte pocit, že jsou na světě mnohem důležitější věci. Chcete vytvářet trvalé hodnoty a mít z pracovního konání dobrý pocit. Přesto by vás mělo zajímat, jestli uživíte rodinu.

 

Štír

Pokud to mezi vámi a drahou polovičkou v uplynulých týdnech zrovna neklapalo, dostanete šanci vrátit vztah do původních kolejí. Nebude to ovšem zadarmo! Počítejte s tím, že vás to bude stát spoustu energie, času i financí. Určitě to za to stojí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Počítejte s tím, že v tomto období bere okolí slova vážněji, než tomu bylo v uplynulých měsících. Platíte za přirozenou autoritu, což zužitkujete v rodinném i pracovním kruhu. V zaměstnání máte šanci proměnit záležitosti, s nimiž nejste spokojeni.

 

Kozoroh

Ukážete se jako skvělý parťák do nepohody. Pokud se někdo známý ocitne v úzkých, přispěcháte s nabídkou, jíž se nedá odolat. Jste expertem na zábavu, proto vytáhnete přátele i rodinu v depresi do společnosti, kde zapomenou na chmury a začnou znovu.

 

Vodnář

Nevyzpytatelná Venuše dělá neplechu ve finančních záležitostech a komplikuje také mezilidské vztahy. Počítejte s vrtkavou náladou svého okolí a než něco řeknete, dobře zvažte možné následky. Především klienti a nadřízení budou hákliví na slovíčko.

 

Ryby

Mikulášské oslavy se nevyvíjí podle představ, což vás dokáže pořádně rozlítit. Snažte se zůstat nad věcí a věřte, že improvizace dopadne nakonec mnohem lépe, než původní program. Určitě nemůže zkazit víc, než když se začnete dětinsky rozčilovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře