Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 12.12.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 12.12.2018, 00:00 | 12.12.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 12.12.2018

Beran

Seznámení se sympatickým člověkem přinese mnoho výhod do profesního života. Jestliže nebudete tlačit na pilu a dáte situaci volný průchod, zanedlouho si získáte důvěru dotyčného či dotyčné. V opačném případě byste mohli svůj vlivný kontakt vyplašit.

 

Býk

V zaměstnání to nevypadá moc vábivě. Nadřízení jsou nabroušení a svými výmysly dají býčí psychice zabrat. Raději se vyhněte zbytečné konfrontaci s nimi. Vyplatí se vám smířlivý postoj a nevybočování z řady. Střetli by se dva pořádně ohnivé světy.

 

Blíženci

Protějšek si zahrává s vaší tolerancí a užívá si, jako by byl svobodný. Prozatím v sobě žárlivost dusíte, ale uvnitř rozehráváte plány na pomstu konkurenci. Udělá vám dobře, když se od negativních emocí odprostíte. Zbytečně zatěžují váš organismus.

 

Rak

Ve středu se stanete středem pozornosti a rozhodně vám přízeň druhých osob nebude proti srsti. Máte co nabídnout a uděláte všechno, aby se o určité informaci dozvědělo široké okolí. Ušmiknete tím totiž tipec všem pomlouvačným a závistivým jedincům.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře se pomalu blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

Den dvou dvanáctek prosvětlí ctitel, který se vyzná z vřelých citů. Z tajné lásky jste v rozpacích a nevíte, jak na nečekané vyznání reagovat. Jestliže se vám podaří probudit špetku empatie, nemůžete nikomu ublížit. Srdce vás povede správnou cestou.

 

Panna

Vyrazíte si novým objevem a nervozitu z prvního rande budete dlouho setřásat. Červenající se tvář může být daleko přitažlivější než sebejistý úsměv. Svou přirozeností a vtipně vedeným rozhovorem u svého objevu získáte největší body. Hlavu vzhůru!

 

Váhy

Milé Váhy, hvězdy radí, abyste při plánovaní nadcházejících svátků vyšli vstříc partnerovi. Uděláte mu velkou radost. Měl obavu, že ve vztahu musí být vždycky jenom po vašem. A tímto nečekaným krokem jste u něj stoupli na ceně víc, než se může zdát.

 

Štír

Shoda okolností vás ve středu přesvědčí, jak skvělé zázemí máte ve své rodině.Můžete se na blízké obrátit se žádostí o pomoc či půjčku a nikdo vás neodmítne. Jen pozor, abyste jejich ochotu nezneužívali. Nestačí jenom brát, hodí se také něco dávat.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Dobrosrdečná pečující povaha Střelců nedostává zpětnou vazbu, jakou potřebuje. Slova díků a nadšení nejsou jedinou zárukou, že je se soukromým životem vše v pořádku. Važte si klidné atmosféry a hlavně netlačte na pilu. Dělejte jen to, co chcete vy!

 

Kozoroh

Afrodité rozehrává velkou šachovou partii, ale je ve hvězdách, jak hra dopadne. Jste nesmírně přitažliví a ve společnosti je o vás ohromný zájem. Na druhou stranu jste natolik oslnění stávajícím stavem věci, že můžete přehlédnout varovné signály.

 

Vodnář

Vodnáři snad ani nevnímají, že se blíží Štědrý den a konec roku. Jste zapouzdření ve svém programu a na adventní kouzlo zapomínáte. Ve středu máte šanci vyskočit z kukly a užít si zábavu s přáteli nebo rodinou. Vyrazte na trhy nebo vánoční koncert.

 

Ryby

Hvězdy naplňují vaše srdce dávkou laskavosti a shovívavosti. I když vás někdo z kolegů či z rodinných příslušníků vytočí, máte na mysli, že blížící se vánoční svátky jsou časem klidu a míru. Úsměv a vstřícná slova jsou někdy víc, než křik a výčitky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře