Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 19.12.2018

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 19.12.2018, 00:00 | 19.12.2018, 00:00 | doma.cz

Středa 19.12.2018

Beran

Oblíbenost Beranů v pracovním kolektivu strmě stoupá. Může za to vaše otevřenost a optimistické nálada, o vysokém tempu ani nemluvě. Zamyslete se nad tím, co by mělo být do konce roku prioritní a tomu věnujte svou pozornost. V lednu náskok oceníte.

 

Býk

V zaměstnání byste rádi věděli, jak na tom vaše kariéra je. Bohužel hvězdy drží tuto otázku v tajnosti, a tak nevíte, co vás čeká do konce roku a už vůbec si neumíte představit rok nový. Hlavu vzhůru, milí Býci. Jedno je jisté, a totiž že bude lépe.

 

Blíženci

Milí Blíženci, pokud se živíte rukama, měli byste být v tomto týdnu na pozoru. Jemná motorika totiž není vaší silnou stránkou a hrozí nejenom chyby, ale také drobná zranění. Vsaďte na osvědčené postupy a vyhněte se experimentování. Nikam to nevede.

 

Rak

Díky Marsu máte takové množství energie, že byste mohli rozzářit vánoční stromy v širokém okolí. Sami jste pro blízké světlem i v těch nejtemnějších okamžicích. Vrozená račí empatie se projeví na mezilidských vztazích v soukromí i na pracovní půdě.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Přestože věnujete práci spoustu energie, klíčovým tématem je v prosinci sféra volnočasových aktivit. Potřebujete se bavit a žít podle svého. Jak to tak vypadá, dnes se podaří spojit obojí. Firemní oběd nebo večírek bude úspěšný po všech stránkách.

 

Panna

Pomáhání, pomáhání, všechny chmury a smutky zahání. Když máte náladu pod psa, rozhodněte se udělat něco dobrého pro druhé. Nemusíte pátrat daleko. Kontaktujte své příbuzné a zjistěte, jestli nepotřebují vytrhnout trn z paty. Jistě je něco napadne.

 

Váhy

Pomalu ale jistě postupujete kariérně vzhůru. Budete příjemně překvapeni, jaké možnosti se s vaším pracovním růstem pojí. Kromě finančního přilepšení si vychutnáváte i další benefity. Nezadaní si dokonce mohou udělat očko u sympatického protějšku.

 

Štír

Dřívější odhodlání vezme za své. Nejspíš jste se letos chtěli vyhnout vánočnímu úklidu nebo pečení cukroví, ale na poslední chvíli změníte názor. Přijde vám líto, že byste se ochudili o takové výjimečné aktivity. Na co byste v průběhu roku stěžovali.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Merkur i Slunce stále vylepšují vaši mentální kondici. V zaměstnání vám to neskutečně pálí, problémy dokážete pojmout do hloubky a chápete spojitosti, které dříve zůstávaly skryté. Využijte rozumový přístup i v místech, kde obvykle rozhodují city.

 

Kozoroh

Přitahujete k sobě šance na dobrý přivýdělek, i když byste mohli být myšlenkami na vánočním odpočinku. Cítíte, že letos ještě vyhlížíte zajímavou příležitost k rozletu, a tak s dovolenou nepospícháte. Využijete toho, že konkurence má jiné myšlenky.

 

Vodnář

Netaktní chování jisté ženy ve vaší blízkosti může mít mnohem větší dopad, než si dovedete představit. Intriky a manipulátorství jsou znát především na pracovním poli. Kolegyně nejspíš nedokážou překousnout, že se jim v kariéře nedaří tak jako vám.

 

Ryby

Harmonické zázemí je pro vás důležité nejenom v soukromí, ale i na pracovní půdě. Vyzdobte si kancelář fotkami blízkých, kupte si nový hrnek na kávu, nebo si zažádejte o pohodlnější kancelářskou židli. Díky takovým drobnostem podáváte skvělé výkony. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře