Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 2.2.2019

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 02.01.2019, 00:00 | 02.01.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 2.2.2019

Beran

Na pracovišti vám bude trvat trochu déle, než se rozehřejete na provozní teplotu. S kolegy potřebujete probrat všechny zajímavosti uplynulých dní, což by se mohlo ukázat jako kámen úrazu. Ne všichni spolupracovníci mají pochopení pro takovou morálku.

 

Býk

Na domácí půdě může zavládnout menší ponorková nemoc. Není divu, s blízkými jste strávili nezvykle mnoho času, a tak se těšíte na změnu. Nemusíte mít výčitky svědomí kvůli tomu, že si na odpoledne naplánujete jógu, nebo vyrazíte s kamarády na jedno.

 

Blíženci

Sršíte skvělou náladou, a ještě k tomu vám přeje celý vesmír. Máte sil na rozdávání a elektrizující energie se odrazí jak v práci, tak na milostném životě. Jste jako tornádo, které smete všechno v širokém okolí. Naštěstí v pozitivním slova smyslu.

 

Rak

Na začátku ledna máte na finance štěstí. Pravdou je, že tolik neutrácíte, a navíc můžete přijít k zajímavé sumičce právě díky příznivému hvězdnému klimatu. Zkuste se probrat účty a zamyslete se nad tím, jak eliminovat zbytečné ztráty v domácnosti.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v lednu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Povánoční výprodeje jsou pro Lvy velkým lákadlem, jemuž by se měli snažit vyhnout. V opačném případě byste zasadili rozpočtu velkou ránu. Sami cítíte, že to s nakupováním začínáte přehánět, ale nedokážete odolat výhodným nabídkám. Schovejte kreditku!

 

Panna

V prvních lednových dnech si ještě užíváte drobné radůstky v podobě výhry nebo opožděných vánočních prémií. Finance navíc byste neměli rozhazovat. Od pondělí se totiž začnou nad ekonomikou stahovat mračna a bude se hodit, když budete mít kam sáhnout.

 

Váhy

Pomalu se dostáváte do kondice a cítíte ve vzduchu změnu. Týká se pracovního, soukromého i milostného života. Dokážete na sebe strhnout kýženou pozornost a upozornit na své kvality. Jenom musíte počkat na správné načasování a nechtít zázraky ihned.

 

Štír

Radujete se z brilantního uvažování, kdy sypete z rukávu originální pracovní nápady a kdy se otevírají i zajímavé možnosti v mezilidských vztazích. Samotné Slunce přeje nezadaným nalezení nové lásky.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Po dlouhém pracovním výpadku nemáte pocit, že byste zlenivěli. Ba právě naopak oplýváte ohromnou silou a motivací dokázat širokému okolí své schopnosti. Hvězdy vás v kariérním růstu podporují. Nebojte se přihlásit o zakázku, jíž se všichni vyhýbají.

 

Kozoroh

Kozorozi oplývají originálními nápady a navíc jim nechybí schopnost dovést je do zdárného cíle. Bohužel kolegové a nadřízení nemají pro novoty v zaměstnání pochopení. Hází vám klacky pod nohy a snaží se poukazovat na drobné chybičky. Ještě vyčkejte.

 

Vodnář

Venuše v opozici k vašemu znamení přináší výdaje. Vyhněte se obchodním centrům a mějte se na pozoru před technickými problémy. Potrápit vás mohou rozbité spotřebiče nebo stávkující automobil. Myslete na zadní vrátka a nevydávejte se z posledního.

 

Ryby

V pracovním životě bojujete s neuspořádaností. Stavíte vzdušné zámky a nevšímáte si důležitých věcí. Kvůli tomu by vám mohl ujet vlak v projektu, v němž byste za normálních okolností zazářili. Také oblast financí hlásí komplikace kvůli nepozornosti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře