Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 9.1.2019

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 09.01.2019, 00:00 | 09.01.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 9.1.2019

Beran

Nejraději byste se naklonovali, abyste mohli využít všechny příležitosti, jaké se vám uprostřed pracovního týdne nabízí. Pravdou je, že máte jenom dvě ruce a jednu hlavu, takže jsou vaše možnosti limitované. Uvědomte si, co je vaší životní prioritou.

 

Býk

Slunce podporuje ze znamení Kozoroha dobré mezilidské vztahy. Užíváte si je jak na domácí půdě, tak v zaměstnání. Dřívější neshody odplují do ztracena také díky tomu, že vám není zatěžko udělat ústupek v situaci, kdy jste byli zcela nekompromisní.

 

Blíženci

Dostojíte svému renomé mistrů slova a v komunikaci zvítězíte, i když jste si nevytáhli snadné karty. Bravo, milí Blíženci. Vybruslíte z nebezpečně vypadající partnerské hádky i krize na pracovišti. Nechcete začínat nový rok s nepřátelským naladěním.

 

Rak

Mars je poslem špatné nálady, což se bohužel odrazí i na vás, optimisté a romantici zvěrokruhu. Samotné vás zlobí negativní pohled na svět, s nímž bojujete. Ale nedokážete si pomoci. Olej do ohně navíc přilévají lidé v soukromí i na pracovním poli.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Trigon Marsu vám radí poslechnout opoziční názory druhých. Neuzavírejte se před názory kolegů a nebraňte se ani inovativním pracovním postupům. U nadřízených díky tomu stoupnete na ceně a nebudete působit jako neústupní tvrdohlavci. Je čas na změnu.

 

Panna

Kariéru držíte pevně ve svých rukou a oproti vypečeným kolegům nespoléháte na pomoc dobrých kamarádů a konexí. Přestože jsou jejich možnosti neomezené, Panny mají na své straně přízeň nadřízených. A to je eso, které svým švindlováním nepřekonají.

 

Váhy

Až vám ve středeční den vstoupí do cesty dokonalá osoba, nejenom srdce se sevře touhou. Venuše přinese osamělým Pannám příležitost k seznámení. Přestože si vás idol omotal kolem prstu, nezapomeňte, že vám ponechal volná ústa a můžete ho udolat slovy.

 

Štír

Intenzivně uvažujete o profesních plánech a přemýšlíte, jak byste se kariérně posunuli. Nechcete zůstat na mrtvém bodě, a tak se porozhlédnete po dalším studiu nebo pracovním přestupu. I když je věc zatím v rovině fantazie, už teď jste z ní nadšení.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Střelci jsou rychlí jako šíp z jejich toulce. Do práce se pouštíte s obrovským nasazením a zapomínáte na okolí. Proto se může stát, že vás zaskočí lichotka od osoby, kterou moc nevnímáte. Určitě si nemyslete, že si z vás daný člověk dělá dobrý den.

 

Kozoroh

Těšíte se na volnočasový program, ale pracovní povinnosti vás zdrží déle, než jste předpokládali. Nepropadejte panice a požádejte o pomoc méně vytížené kolegy. I když byste to do něj nejspíš neřekli, s resty vám bez reptání pomůže. Souputník se hodí.

 

Vodnář

Obklopíte se lidmi, které máte rádi a na něž je spolehnutí. Jen víc, jen houšť! Ve středu neplatí, že kvalita předčí kvantitu. Jste nadšení, když kolem sebe můžete mít mnoho posluchačů i nadšených vypravěčů. Potřebujete zapomenout na černé myšlenky.

 

Ryby

Co čeká ve středu vás, milé Rybky? Pravdou je, že se v rybníčku cítíte jako utlačené sardinky. Máte pocit, že se proti vám všichni a všechno spiknulo. Vesmírná zátěž je znatelná, ale blízcí v tom jsou nevinně. Sami ani netuší, že dělají něco špatně.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře