Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 16.1.2019

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 16.01.2019, 00:00 | 16.01.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 16.1.2019

Beran

Nezadaní Berani se mohou těšit na seznámení, ze kterého se jim zamotá hlava. Na obzoru se objeví člověk, s nímž si rozumíte ve všech klíčových směrech. Až se vám zdá podezřelé, jak výhodně partie vypadá. Opravdu nehrozí, že se vyskytnou větší mouchy.

 

Býk

Jaký střed týdne vyhlíží zrozenci Býka? Hvězdy se tváří poměrně přátelsky, takže se nemusíte bát žádných velkých škobrtnutí. Z vyšších sfér vám nehrozí nečekané překážky, využijte toho ke svému osobnímu růstu. Jaké bylo vaše novoroční předsevzetí?

 

Blíženci

Blížencům leží na srdci cosi, co potřebujete někomu sdělit. Počáteční rozpaky překonáte a poslechnete instinkt. Nejedná se o příjemnou záležitost, a proto se s problémem obrátíte na blízkou osobu. Svou upřímností získáte důvěru přítele. Uleví se vám.

 

Rak

Vyplatí se jednat opatrně a nepřepínat síly. V zaměstnání i při sportu vám dokonce hrozí úraz kvůli tomu, že přeceníte své schopnosti. Věřte, že příští týden bude pro kondici mnohem přívětivější a do té doby vám nic neuteče. Udělejte to nejnutnější.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Prožíváte fantastický čas. Konečně si vás oblíbí vrtkavá Štěstěna a podle všech předpokladů hodlá splnit tajný sen. Nemáte chuť zůstávat doma a vydáte se raději do společnosti. Potkáte inspirativní tváře a objeví se před vámi dosud netušené možnosti.

 

Panna

Na pracovišti platíte za naprostou jedničku. Práci odvádíte za deset spolupracovníků a navíc překvapíte šéfa tím, jak jste v obraze. S žádnou otázkou vás nepřekvapí. Všeobecný rozhled vám otevírá další profesní dveře a rozhodně se nebojíte vstoupit.

 

Váhy

Venuše nad vámi drží ochrannou ruku, pokud se jedná o finance. Přestože máte chuť utrácet za malichernosti, na poslední chvíli vás klepne přes prsty. Uvědomíte si, že rizikové obchody nestojí za to a raději necháte úspory v klidu spinkat na účtu.

 

Štír

Šarm Štírů dává zabrat širokému okolí. Rozhazujete úsměvy na všechny strany a vesele koketujete s kolemjdoucími. Vaše otevřenost a příjemné jednání na opačné pohlaví působí neodolatelným způsobem. Zjistíte, že jste pro někoho nedosažitelným idolem.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Venušin trigon s Marsem vytváří vynikající pracovní podmínky. Znamená to, že se můžete těšit na lepší platové ohodnocení, nebo se porozhlédnout po teplejším místečku. Nadřízení vám jdou na ruku, tak se nebojte s nimi prodiskutovat své požadavky.

 

Kozoroh

Máte šanci vykouzlit z domova útulnou klícku. Dejte prostor fantazii a zapojte do změny hlavně své ratolesti. Jejich svěží myšlení vám přinese překvapivé nápady, jak zvelebit interiér. Nebude vás to přitom stát žádné závratné sumy, což je další plus.

 

Vodnář

Zadaní Vodnáři budou vystaveni zkoušce věrnosti. Hvězdy slibují setkání s okouzlující osobou, jejímž svodům není snadné odolat. Záleží na vás, zda milostnému lákadlu podlehnete. Nezadaní jedinci nemají co řešit. Fyzická přitažlivost je silnější.

 

Ryby

Uprostřed pracovního týdne se vám nechce z postele a přemýšlíte nad adekvátní výmluvou. Nadřízení ale nejsou hloupí a svým úprkem byste si to u nich rozlili. Raději se skryjte v pracovním týmu, kde se nepředřete. Zkrátka plujte jako rybka v hejnu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře