Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 23. 1. 2019

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 23.01.2019, 00:00 | 23.01.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 23. 1. 2019

Beran

Na pracovišti si všímejte svého a místo diskusí se věnujte hlavně plnění povinností. Řečičky s kolegy i nadřízenými by vás mohly dostat do problémů. Proto plujte s davem a neřešte nic, co vám nepřísluší. Leden je v pracovní komunikaci dost nejistý.

 

Býk

Středa je po pracovní stránce náročným dnem. V zaměstnání se na vás sesypou nedokončené povinnosti a ocitnete se pod velkým tlakem. Nebojte se požádat o pomoc méně vytížené kolegy. Budete příjemně překvapeni tím, jak ochotně se chopí příležitosti.

 

Blíženci

V závěru měsíce máte tendenci o věcech moc přemýšlet. Místo toho se s protějškem vydejte do kina nebo na romantickou večeři. Kouzlo okamžiku vám dostane z hlavy černé myšlenky. Srdíčko vám samo prozradí, jaká volba je ta správná a co vlastně chcete.

 

Rak

Raci by se měli soustředit na jedinou činnost. O pozornost se přetahuje spousta podnětů, kvůli nimž byste nakonec neudělali nic kloudného. Z návalu povinností vyberte jedinou, o které víte, že nepočká. Uvidíte, že odložením ostatních nic nezkazíte.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Čtvrtek si posvítí na mezilidské vztahy. Důležité budou hlavně vazby se sousedy. Máte potřebu lépe poznat své okolí a šířit kolem sebe chcete pozitivní vibrace. To se vám podaří! Díky Luně a kněžce lásky se široké okolí rozzáří jako rozkvetlá louka.

 

Panna

Snažíte se utužovat vztah s dětmi, se nimiž si v tomto období skvěle rozumíte. Máte pocit, že jsou to nejlepší, co jste v životě vybudovali. A tak se snažíte, aby jim nic nescházelo a aby to mezi vámi klapalo. Jde o nejrozumnější lednovou investici.

 

Váhy

V zaměstnání se ocitnete ve skluzu. Zahltí vás nedořešené závazky, na které jste nejspíš zapomněli. Pokud nepropadnete panice, můžete všechno stihnout za minutu dvanáct. Hvězdy nabádají k pečlivému Time-managementu, jedině ten zatočí s prokrastinací.

 

Štír

Podvodníčci se kolem rojí jako komáři po dešti. Naštěstí jejich záměr dokážete včas odhalit a nenecháte se napálit. Jakmile jde o peníze, jste extrémně opatrní. Protějšek vám to může mít zpočátku za zlé, ale později mu nezbývá, než vám dát zapravdu.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Máte možnost pochopit, co se děje s jistým členem rodiny, jehož chování vás v poslední době udivovalo. Musíte se pousmát nad tím, jaké scénáře jste byli schopni vytvořit ve svých představách. Realita je mnohem jednodušší a vnese vám klid do duše.

 

Kozoroh

Rozhodně nečekejte s generálním úklidem až na jaro. Jakmile se zbavíte harampádí, zjistíte, že se vám existuje mnohem lépe. Se zaprášenými věcmi odhodíte i špatné vzpomínky. Pokud je vám některých věcí líto, zkuste je zpeněžit. Každá koruna se hodí.

 

Vodnář

Přívětivá konstelace přeje kariérnímu růstu. Vzhůru směřujete ne díky konexí, ale na základě vydřených znalostí a zkušeností. Nebojte se chopit složitějších úkolů. Nadřízení si aspoň všimnou, jak vysoký potenciál skrýváte. A nabídnou zajímavou šanci.

 

Ryby

Dostat se do plného pracovního nasazení je těžší, než se zdá. V poslední dekádě bojujete s leností a nejraději byste celý den koukali z okna nebo surfovali na internetu. Snažte se alespoň před šéfem vypadat zaneprázdněně. Sleduje vás na každém kroku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře