Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 30. 1. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 30.01.2019, 00:00 | 30.01.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 30. 1. 2019 podle horoskopu.

Beran

Zdá se vám, jako by se pracovní svět rozdělil na dvě poloviny. Jedna adoruje vedoucí pracovníky a druhá pro nim zbrojí. Nejmoudřejší bude zůstat na své cestě a nepřipojovat se ani k jedné skupině. Máte vlastní názor, jehož byste se měli pevně držet.

 

Býk

Jupiter radí, abyste si zachovali chladnou hlavu a nepřizpůsobovali se okolí. Intuice vám ukazuje, že jde o chybné předpoklady a měli byste se držet zajetých pořádků. Raději buďte v kolektivu za černou ovci, než byste šli proti svému přesvědčení.

 

Blíženci

Nálady Blíženců se proměňují jako aprílové počasí. Stačí, aby vám přes nos přeletěla nějaká maličkost a hned je po zářivém úsměvu. Bohužel své negativní naladění přenášíte na okolí. Chcete-li prožít harmonické odpoledne, začněte se změnou u sebe.

 

Rak

Jste spokojeni sami se sebou, proto nemáte potřebu strefovat se do druhých. Přestanete s ironickými narážkami, což ocení široké okolí. Mezilidské vztahy se začnou vylepšovat, na což se nabalují další pozitiva. V komunikaci si dáváte větší pozor.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Jste jako sluníčko, které prozáří každý prostor, v němž se objeví. Není divu, že jste stále obklopeni společností, a to v zaměstnání i v soukromých chvílích. Pokud jste zatím nenašli svou spřízněnou duši, mohli byste to stihnout ještě do konce ledna.

 

Panna

S nastartováním organismu nečekejte až na jaro, ale začněte s předstihem. Teď je ideální doba, abyste se zbavili nánosů podzimu a zimy. Ať jde o tukové zásoby, přehršel alkoholu či cukru, tělo si zaslouží detox. Brzy se cítíte jako znovuzrození.

 

Váhy

Ve středu musíte namasírovat trpělivost především ve vztahu k dětem a mladším členům rodiny. Váznoucí komunikace vám udělá vrásky na čele, ale není třeba panikařit. Vyřešte to nejnutnější a pak si jděte po svém programu, aby obě strany vychladly.

 

Štír

Povinnosti v zaměstnání vás nebaví. K tomu, abyste je mohli přehodit na kolegy jste schopni vymýšlet neuvěřitelné scénáře. Byť si nadřízení myslí své, podaří se vám z práce utéct o něco dřív. Můžete s chutí lenošit a nabírat síly na zbytek týdne.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v únoru těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Střelec

V lásce se handrkujete o moc. Jak se říká, každý chvilku tahá pilku. Co takhle nechat jednou žezlo v partnerových rukách? Aspoň ukáže, co umí, nebo se chytí za nos a rád vám rozhodující slovo vrátí. Využijte volnější ruce na volnočasové aktivity.

 

Kozoroh

Potřebujete dovolenou jako sůl, nebo alespoň odpoledne, které si vyčleníte výhradně pro sebe. Poslední dobou řešíte jednu starost za druhou a zachraňujete blízké z problémů. Pro samou práci pak zapomínáte, že na světě jsou i příjemnější záležitosti.

 

Vodnář

Uprostřed pracovního týdne přidejte plyn a dožeňte, co jste v uplynulých dnech zameškali. Nadřízení mají sice pochopení pro nějakou tu chybičku, ale méně úspěšní kolegové udělají z komára velblouda. Byla by škoda přihrávat jim tak snadno na smeč.

 

Ryby

Zjistíte, že blízká osoba nedodržela slovo, a tím vás dostala do pořádné šlamastyky. Určitě by jí to nemělo projít jen tak. Nechcete sice vyvolávat další konflikty, ale nějaké ultimátum by přece jenom padnout mělo. Zejména jedná-li se o ratolesti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře