Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 6. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 06.02.2019, 00:00 | 06.02.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 6. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Začínáte chápat, že bez vlastního přičinění se nic neobrátí k lepšímu. Není to sice snadné, ale pokuste se najít na každém dni něco pozitivního, díky čemuž byste za něj byli vděční. Je potřeba myslet pozitivně, jedině tak zlomíte vesmírnou kletbu.

 

Býk

Finance jsou jednou z oblastí, která je po celý únor přívětivá. Máte jich dostatek a navíc je umíte používat nejlepším možným způsobem. Každá investovaná koruna má své opodstatnění a přinese něco pozitivního. Navíc vesmír slibuje příjemné benefity.

 

Blíženci

Mars v sextilu vás podporuje v ekonomických záležitostech. Umíte peníze rychle vydělat a také s nimi umíte pořádně zatočit. Baví vás utrácet za líbivé zboží a moc neřešíte, jaká je jeho kvalita. Dvojnásobně to platí tehdy, když se pyšní nápisem AKCE.

 

Rak

Nezažíváte právě nejlukrativnější měsíc. Ve hvězdách se ukazuje spousta výdajů, kvůli nimž byste měli lépe rozmýšlet, do čeho budete investovat. Bohužel to vypadá spíš naopak. Z jedné strany se držíte zkrátka, abyste vzápětí utráceli za hlouposti.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře začne 5. února a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine! 

 

Lev

Jste nadšeni z rodinného klimatu, díky němuž zapomenete na všechny všední starosti. Říkáte si, že práci vždycky seženete, ale stávající rodinné zázemí nesmíte ohrozit. Nejlepší okamžiky slibuje čas strávený s dětmi. Ty k vám teď obdivně vzhlíží.

 

Panna

První únorová dekáda je veledůležitá pro rodinné vztahy. S většinou příbuzných si teď notujete a táhnete za jeden provaz. Co je na tom všem nejpříjemnější, jsou zábavné volnočasové aktivity, s nimiž se roztrhl pytel. Díky dětem rozšíříte své obzory.

 

Váhy

Je čas posvítit si na finance a důležité dokumenty. Pokud nemáte ve smlouvách pořádek, pak s tím neotálejte. V začátku měsíce vám to jde jako po másle a když se později objeví potíže, budete vědět, kam sáhnout. V investicích poslechněte vnitřní hlas.

 

Štír

Milí Štíři, v tomto měsíci nepodceňujte zdravou životosprávu v čele s dostatečným spánkem. V opačném případě byste mohli rozhodit celý metabolismus. Narůstající únava může pramenit v problémech se štítnou žlázou, která je teď shůry více zatížena.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Nebraňte se novým pracovním výzvám. Musíte se sice pořádně obout do povinností, ovšem dřina bude vykoupena sladkou odměnou. Kromě kariérního posunu jsou to také zajímavé finance, co vás motivují. Třešničkou na dortu je fakt, že setřesete rutinu.

 

Kozoroh

Ekonomická situace je na začátku týdne značně kritická. Peníze se vám nedostávají, spíš to vypadá na pořádný průvan v kapse. Nejspíš jste udělali špatnou investici a teď nemůžete vyšetřit prostředky na nezbytné útraty. Vydržte do poloviny měsíce.

 

Vodnář

Slunce se stará, abyste měli dost podnětů pro ukojení zvědavosti. Cítíte, že byste tuto výjimečnou konstelaci měli využít do puntíku. Vzdělávejte se, cestujte, navazujte nové kontakty v soukromí i na pracovním poli. Budete z toho dlouho profitovat.

 

Ryby

Nebojte se jednat odvážněji a bijte se za své štěstí. Ať řešíte pracovní záležitosti, nebo vám v hlavě leží milostné štěstí, hvězdy vás ve snaze o vylepšení podporují. Iniciativě se meze nekladou. Jediné, proti čemu byste neměli jít, je vaše intuice.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře