Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 13. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 13.02.2019, 00:00 | 13.02.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 13. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Graduje atmosféra v mezilidských vztazích. Jste podráždění a stačí málo, abyste své blízké spražili nějakým nevybíravým slovem. Následně je vám sice líto, že jste se jich dotknuli na citlivém místě, ovšem nechcete dělat první krok k usmíření.

 

Býk

Pracovitost Býků nabírá na intenzitě s každým dalším dnem. Nejvyšší bude paradoxně v pátek, ale ani uprostřed pracovního týdne vás nemůže konkurence strčit do kapsy. Draví kolegové počítají, že vám vypálí rybník, ale zapomínají, s kým mají tu čest.

 

Blíženci

Kamarádi vás rozveselí, ať se děje, co se děje. Máte-li pocit, že se proti vám spojil celý vesmír, zvedněte telefon a popovídejte si, co vám leží na srdci. Najednou se černé myšlenky rozplynou jako pára nad hrncem. Jste rádi, že je na ně spolehnutí.

 

Rak

Unáhlená investice by vás vyšla draho a neměli byste z ní žádnou radost. To, co dnes na první pohled vypadá jako extra výhodná koupě, je nakonec úplně jiná pohádka. Pokud se nutně chystáte na nákupy, přizvěte kamarády. Ti vás budou držet při zemi.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Lev

Přinese v únoru třináctka štěstí nebo smůlu? Hvězdná konstelace se přiklání spíše k pohodovému programu, kdy prožíváte klid jak v soukromí, tak na pracovní půdě. Nenecháte se zahnat do kouta hořícími termíny a říkáte si, že všechno dobře dopadne.

 

Panna

Zrozenci Panny vyhlíží perspektivní známost, která vnese svěží vítr do rutinního programu. Vesmír přeje dohazovačským aktivitám vašich blízkých. Komunikativní schopnosti i sebevědomí jsou aktuálně na maximu, takže můžete udělat první krok i vy sami.

 

Váhy

Prskající Mars už mele z posledního, proto se jím nenechte vykolejit. V partnerství sice vzplanou drobné konflikty, ale uhasí se stejně rychle, jak se objevily. Protějšek se na vás nedokáže zlobit moc dlouho. Už zítra se dočkáte sladkého usmiřování.

 

Štír

Čerstvě zaláskovaní Štíři zažívají pocit absolutního štěstí a uprostřed týdne si užívají jako o víkendu. Díky růžovým brýlím, které se vám usadily na nose, se vám zdá úchvatný i chmurný únorový den. Optimistická nálada se odrazí ve všech sférách.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku! 

 

Střelec

Partnerství pro vás představuje bezpečný přístav, díky němuž je celý svět krásnější. Nasoučasnou lásku si nemůžete stěžovat. Všechno klape a s miláčkem táhnete za jeden provaz. Neposlouchejte nic jiného než své srdce. Řeči okolí jsou plné zášti.

 

Kozoroh

Hvězdná konstelace slibuje novou lásku i upevnění stávajícího vztahu. Se svým protějškem byste neměli vysedávat u televize. Romantická večeře či večerní procházka rutinní partnerství okoření. Plánujete-li první rande, dopadne nad vaše očekávání.

 

Vodnář

Do poloviny měsíce jsou povolené riskantní kroky a investice. Věnujte se obchodování, jednejte, cestujte, navazujte nové kontakty. Profesní život zažívá velký rozmach, z něhož budete profitovat ještě dlouho. Na odpočinek bude čas o víkendu i po něm.

 

Ryby

Empatické znamení Ryb nemyslí jenom na sebe. Aktuálně procházíte úspěšným obdobím, kdy sršíte dobrou náladou. Tou nakazíte i jedince, kteří důvod k úsměvu sami od sebe nenachází. Mnohdy se rozhodnete pro nějakou charitativní činnost. Jen tak dál!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře