Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 20. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 20.02.2019, 00:00 | 20.02.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 20. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ve středu se obujete do pracovních povinností. Zděsí vás představa blížícího se víkendu, která neodpovídá zavalenému stolu. Nepropadejte panice a raději si úkoly rozdělte podle toho, jak moc odevzdání spěchá. Nakonec to nebude vypadat nijak tragicky.

 

Býk

Na svět se díváte pozitivně a věříte, že všechno zlé je k něčemu dobré. Ve středu se o tom přesvědčíte hned několikrát, což ve vás tento nový životní postoj upevní. Skvělý den vyhlíží hlavně nezadaní. Ti budou mít spoustu příležitostí k seznámení.

 

Blíženci

Středa je pro Blížence kritickým dnem z hlediska financí a pracovního stresu. Obě oblasti spolu úzce souvisí, protože pod nátlakem nejste schopni rozlišit, zda je nabídka výhodná nebo se vás někdo snaží obelstít. Zkuste se poradit s někým nestranným.

 

Rak

Nechte se inspirovat kolegy nebo staršími příbuznými. Polibek múzy může v těchto dnech přistát z překvapivých míst a určitě byste se před ním neměli uzavírat mezi čtyři stěny. Život potřebuje svěží vítr, ať jde o lásku, kariéru či mezilidské vztahy.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

S každým dalším únorovým dnem narůstá vnitřní energie a odhodlání dosáhnout čehokoliv. Pravdou je, že nedostatkem odvahy momentálně netrpíte. Nebraňte se změnám, ať se týkají lásky nebo pracovního okruhu. Jedna malá změna odstartuje sérii novinek.

 

Panna

Mezilidské vztahy jsou teď tvrdým oříškem, který se vám ale navzdory nepříznivým okolnostem podaří rozlousknout. Poslechněte zdravý rozum a přestaňte panikařit. Hvězdy brnkají na strunu negativním pocitům, ale ty zaduste hned na samém prvopočátku.

 

Váhy

Svobodné Váhy potkají osobu, na níž budou myslet dnem i nocí. Přitahuje vás svým vážným vystupováním a profesionalitou. Není vyloučeno, že se zakoukáte do svého profesora nebo nadřízeného, což ve vás ještě zesiluje touhu po zakázaném dobrodružství.

 

Štír

Snažte se ignorovat narážky spolupracovníků či dokonce nadřízených. Závistivá konkurence se vás v zaměstnání pokusí navést na špatnou trasu. Jediné, čemu byste měli v poslední dekádě důvěřovat, je vaše intuice. Uchráníte se od zbytečných komplikací.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Nezodpovědné chování není uprostřed týdne ničím výjimečným. Řídíte se heslem, že žijete jednou, a tak si to hodláte vychutnat. Některé kroky by ovšem mohly nadělat neplechu v kariéře. Drby se šíří nečekanou rychlostí, myslete na to, dokud je čas.

 

Kozoroh

Ne nadarmo se říká - lehce nabyl, lehce pozbyl. Na nedostatek financí si v poslední únorové dekádě nemůžete stěžovat. Bohužel je investujete špatným způsobem. S hospodařením si nelámete hlavu a hvězdy prozrazují, že se dopouštíte školáckých chyb.

 

Vodnář

Nejste v nejlepší kondici, což se logicky odrazí na pracovních výsledcích. Snadno se dostanete do skluzu a navíc se snažíte zamaskovat drobné chybičky. Přiznejte barvu, dokud máte čas. Může vám pomoci méně vytížený kolega nebo se termíny posunou.

 

Ryby

V poslední únorové dekádě jste po pracovní stránce nezastavitelní. Vysokému tempu a pracovnímu výkonu se ovšem méně schopní kolegové nepřizpůsobí, a tak pracujete za všechny okolo. Týmový duch vylepší vaše profesní renomé. Získáte cenné spoluhráče.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře