Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 6. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 06.03.2019, 00:00 | 06.03.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 6. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Na začátku března máte jedinečnou možnost zbavit se neduhů, které vám brání v životním růstu. Trápíte se kvůli nějakému zlozvyku? Zakousněte se a věřte, že vaše snaha bude tentokrát úspěšná. Nepotřebujete žádné náhražky, vystačíte si se silnou vůlí.

 

Býk

Konfrontace s nadřízenými nebere konce. I když si lidsky nerozumíte, nemusíte se bát, že by neocenili váš profesní přínos. Mars v sextilu na Merkur je konstelací, díky níž jde práce od ruky. Navíc pomáhá i to, že neztrácíte čas klábosením s kolegy.

 

Blíženci

Merkur přináší psychickou i fyzickou únavu. Tak moc byste něčeho chtěli dosáhnout, ale nedokážete se přimět k aktivitě. Práce vám nejde od ruky a s každým úkolem se dost nazlobíte. Naplánujte si jen nezbytné úkoly a dopřejte tělu žádaný odpočinek.

 

Rak

Zadaní Raci a ti, kteří neprahnou po lásce, mohou poznat báječného člověka - přítele. Do budoucna v něm získáte spřízněnou duši, o níž se budete moci opřít v těch nejtěžších chvílích. Hluboké porozumění je znát ještě dřív, než se pořádně poznáte.

 

TAROT DOVOLENÉ

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev

Na pracovišti nezáříte tak, jak jste zvyklí. Může za to styl komunikace v týmu, ale také nabubřelé jednání s nadřízeným. Nikdo nepochybuje o vašich profesních kvalitách, na druhé straně by vám slušela špetka pokory. Zkuste být kolektivním hráčem.

 

Panna

Pracovní dění slibuje nového souputníka. Prvotní strach z konkurence vystřídá upřímná radost ze sympatického parťáka. S nováčkem se doplňujete v pracovní i soukromé rovině, což je příjemná změna. Přesto si chraňte know-how a nebuďte příliš důvěřiví.

 

Váhy

Pracovní program je plný překážek, ovšem nestahujete kalhoty, když brod je ještě daleko. Jupiter vám dodává odvahu a pomáhá zdolat nesnáze. Dokonce to vypadá, jako by vás těžkosti motivovaly k lepším pracovnímu nasazení. Baví vás zdolávat výzvy.

 

Štír

Druhá polovina týdne je přínosná pro pracovní snahy. Mentální schopnosti narůstají a díky nim zvládnete velké množství úkolů. Přestože se cítíte vyčerpaní, hlava funguje v jiném režimu. Než začne víkend, pokuste se dokončit všechny důležité projekty.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA BŘEZEN

Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Střelec

V zaměstnání se mějte na pozoru před nadřízeným. Jeho neadekvátní reakce jsou pouhou třešničkou na dortu. Zasype vás spoustou povinností a protichůdných požadavků. Udržte rozladění na uzdě a nepodléhejte panice. Brzy se vše vrátí do zajetých kolejí.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, dnešní den je ideálním odrazovým můstkem pro pracovní změny i ekonomické přilepšení. Díky Marsu uděláte úspěšné rozhodnutí, které vás katapultuje ke hvězdám. Všechno ostatní odložte stranou a věnujte pozornost pouze těmto dvěma sférám.

 

Vodnář

S drahou polovičkou se popichujete a zkoušíte, kam až můžete zajít. Naštěstí vaše půtky probíhají v duchu hesla - co se škádlívá, to se rádo mívá. Z celodenního kočkování nemůže vzejít nic jiného než závěrečná postelová bitva. Dopadne nerozhodně.

 

Ryby

Milé Rybky, nepatříte mezi průbojná znamení, která by se uměla poprat o své štěstí. Díky Marsu jste v těchto dnech vodními dravci, jimž v milostném rybníčku neunikne žádná lákavá kořist. Nutno dodat, že nesbíráte skalpy, ale hledáte skutečnou lásku!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře