Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 13. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 13.03.2019, 00:00 | 13.03.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 13. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Přinese třináctý březen do života Beranů štěstí nebo smůlu? Vesmír rozhodně nemá v plánu hatit vaše plány. Je čas vzít život do svých rukou a věnovat se tomu, co považujete za důležité. Nejlepší chvíle se slibují v lásce, která je cítit všude kolem.

 

Býk

Narážíte na zajímavé zboží, které byste si chtěli pořídit. Snadno podlehnete dojmu, že právě díky němu budete šťastnější, krásnější či štíhlejší. Ve skutečnosti byste jenom udělali díru do rozpočtu a skutek utek. Hloubavý Merkur vás drží při zemi.

 

Blíženci

Uprostřed pracovního týdne můžete zažívat profesní krizi. Jste unavení, nic vám nejde podle plánu a ze všech stran na vás padají další úkoly či změny. Mars vám nedolévá fyzickou ani mentální aktivitu, takže musíte přizpůsobit program svým možnostem.

 

Rak

Vlivem Merkuru se dokážete brilantně soustředit na pracovní úkoly. Raci jsou znamením, které se rádo vznáší v oblacích a často uniká z reality všedního dne. Tentokrát jste ale koncentrovaní a nehrozí, že byste udělali nějakou chybu z nepozornosti.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Jupiter v úžasném trigonu ke Slunci vám dolévá životní optimismus. Ačkoliv se v zaměstnání i lásce objevují mráčky, neztrácíte víru v lepší zítřky. Ne nadarmo je vaším patronem král zvířat, který se nevzdává při prvních neúspěchu. Bijte se o štěstí.

 

Panna

Jste jako magnet, kterému nemůže nikdo odolat. Vyzařuje z vás skvělá nálada a přesně víte, co na opačné pohlaví platí. Jako byste měli nápoj lásky, dík němuž vám nikdo neodolá. Zadané Panny se musí rozhodnout, zda chtějí podlehnout svodům sexy osoby.

 

Váhy

Váhy prožívají inspirativní období, kdy si připadají výjimečně. Chcete nově objevenou životní moudrost předávat do okolí, živě diskutujete, navazujete nové známosti, filozofujete. A nic si neděláte z toho, že každý vaše zapálení pro věc nepochopí.

 

Štír

Schovejte svůj jedový osten a ukažte, že jste v jádru milé a přátelské bytosti. Samotní jste z neustálých půtek unavení a představa vyvěšení bílé vlajky vás uklidňuje. Nevíte-li si rady se svým životem, zavolejte kamarádům. Jejich nápad je nad zlato!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Jakmile do hry vstupují finance, zbystřete. Vlivem Merkuru máte velké oči a nedomýšlíte následky. Přehnaná očekávání nedopadnou ve váš prospěch a dokonce mohou udělat velkou díru do rozpočtu. Můžete-li se vyhnout zásadnímu rozhodování, udělejte to.

 

Kozoroh

Uprostřed pracovního týdne zažíváte rozmach v kariéře i na milostném poli. Dost možná se tyto dvě sféry propojí. Nekouká po vás pohledný klient, nebo jste to vy, kdo si dělá zálusk na nového kolegu? Ať tak či onak, doutnající vášeň nic nezastaví.

 

Vodnář

Ve středu se držte při zemi a nechtějte udělat díru do světa. Pracovní úkoly si neumíte správně rozvrhnout a ani hvězdy nejsou v tomto směru na vaší straně. Málokterý rozdělaný úkol dovedete do zdárného cíle. Nejlepší bude vsadit na rutinní scénář.

 

Ryby

Kariérní růst stále pokračuje, což platí až do poslední březnové dekády. Máte sil na rozdávání, ale nemyslíte výhradně na sebe. Ve středu pomůžete méně úspěšným kolegům, aby vybředli ze zapeklitého problému. Nezapřete svou empatickou rybí náturu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře