Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 20. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 20.03.2019, 00:00 | 20.03.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 20. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Venušina přízeň začíná hrát do karet v oblasti financí. Zamyslete se nad tím, co je v pracovní sféře vaší nejsilnější stránkou. Pracujte na sobě, vzdělávejte se, cestujte, případně zvažte možnost vlastního podniku. Teď můžete udělat díru do světa.

 

Býk

Porovnáváte své možnosti s lidmi, kteří se pohybují v úplně jiných sférách. Když se vrátíte zpátky na zem, zjistíte, že na tom nejste vůbec špatně. Hlavu vzhůru, milí Býci. V poslední dekádě se nabízí nejedna příležitost, jak si finančně přilepšit.

 

Blíženci

Afrodité s vámi táhne za jeden provaz a vylepšuje zátěžovou konstelaci. Díky lásce věříte, že všechno dobře dopadne. Nezadaní potkají inspirativního člověka, díky němuž získá život nový impuls. Poslechněte inspiraci a vyrazte na cestu za štěstím.

 

Rak

V zaměstnání vás uprostřed týdne něco dopálí. Jste naštvaní a za vším bude s největší pravděpodobností stát nadřízený. Dotkne se vás neobjektivní hodnocení a kolegové parazitující na konexích. Rozčilování vám k ničemu nepomůže, dýchejte zhluboka.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Oč lépe si rozumíte s ostatními členy rodiny, to o větší odcizení nastává vůči drahé polovičce. Ta si připadá odstrčená a žárlí na čas, který trávíte s dětmi a rodiči. Je to sice dětinské, ale určitě byste problém neměli zlehčovat. Změna je nasnadě.

 

Panna

Postavení planet zesiluje vrozenou intuici a opatrnost. Obojí oceníte zejména v zaměstnání, kde si dáte pozor, jaké informace a před kým vypouštíte do světa. Zjistíte, že důvěřujete osobě, jejíž zájmy nejsou v souladu s vašimi. Chraňte své soukromí.

 

Váhy

V polovině týdne se pustíte do restů, které se vám nakupily na stole. Zasáhnete právě včas, takže máte šanci stihnout je do víkendu. Čistý štít v zaměstnání vám umožní pustit se do nových projektů v soukromí s klidnou hlavou. Nic vás nestresuje.

 

Štír

Nezadaní Štíři touží po lásce a nechtějí slyšet, že aktuálně pro navazování nových známostí není vhodná doba. Tak moc prahnete po spřízněné duši, že sáhnete po prvním adeptovi, který se nabízí. Skutečně se chcete spokojit s málem? Vyplatí se počkat.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Říkáte si, že už jste se v životě spálili tolikrát, že si na vás nikdo nepřijde. A právě to by mohlo být hlavním kamenem úrazu. V mezilidských vztazích zvažte, komu svěřujete svou důvěru. Nejspíš na vás parazituje některý kolega nebo rádoby kamarád.

 

Kozoroh

Poslední dekáda nabízí šanci k osobnímu rozvoji. Ocení to studenti i Kozorozi pomýšlející na profesní změnu. Nové znalosti a zkušenosti si osvojíte raz dva. Středa je také ideální k závěrečným zkouškám a důležitým testům. Vydáte ze sebe to nejlepší.

 

Vodnář

Prohlížení letáků a surfování po internetu je pro Vodnáře v těchto dnech velkým lákadlem, kterému je těžké odolat. Snadno podlehnete nutkání pořídit věc za výhodnou cenu, ačkoliv ji právě teď nepotřebujete. Zkuste si to nechat projít hlavou do zítra.

 

Ryby

Od přírody patříte mezi důvěřivce, kteří se na svět dívají z lepší stránky. Kvůli tomu byste mohli naletět podvodníkům, kteří vás chytí na vařenou nudli. Jakmile jde o finance, buďte opatrní. Nenechte v sobě vyvolat výčitky kvůli vlastnímu úspěchu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře