Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 27. 3. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 27.03.2019, 00:00 | 27.03.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 27. 3. 2019 podle horoskopu.

Beran

Berani by se měli zbavit obav z neúspěchu v milostném životě. Nejspíš vás poblázní kolega, případně podlehnete kouzlu výše postavené osoby z profesní oblasti. Nepodceňujte se a zkuste štěstí. Afrodité stojí na vaší straně a zvyšuje šance na úspěch.

 

Býk

Nedokážete přestat myslet na člověka, od něhož jste se kdysi odstřihli. Nejspíš jste nedořešili všechno a negativní pocity vystřídala zvědavost, co by bylo, kdyby se situace vyvinula jinak. Pokud jde o ex-partnera, rozhodně platí rčení o jedné řece.

 

Blíženci

Nemáte náladu vycházet vstříc partnerovi ani ostatním členům rodiny. Na druhé straně se chcete vyvarovat tiché domácnosti, kterou jste si v březnu užili dosytosti. Tak dlouho nad celou záležitostí přemýšlíte, až najdete kompromis výhodný pro všechny.

 

Rak

Najednou je kolem vás spousta zajímavých tváří a vy si jejich přítomnost užíváte. Nebráníte se novým známostem, ať jde o profesní kontakty, přátelství nebo rovnou lásku. Vesmír je ve všech ohledech štědrý, takže záleží pouze na vás, co hledáte.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Kariéra Lvů nabízí velký posun i finanční přilepšení. Vyšší sféry vám pomohou k zalepení díry v rozpočtu. Budete překvapeni, odkud vane vítr. Nic nepřijde bez zásluhy, ale pro vás aktuálně není problém zatnout zuby a věnovat většinu času i sil práci.

 

Panna

Nepříjemná nálada v rodině se rozhostí i kvůli naprosté maličkosti. Teprve při zpětné rekonstrukci celé události přijdete na to, jak zbytečný konflikt se mezi vámi odehrál. Co takhle zkusit ovládnout neutěšené nitro, dokud je čas? Zapojte rozum.

 

Váhy

Máte šanci věnovat se duchovním aspektům života a zjistit, co je pro vás důležité. Do tohoto rozhodování by neměl nikdo vstupovat. Umožněte vesmíru, aby otevřel třetí oko a nechal vás nahlédnout do budoucnosti. Jen vy umíte rozhodnout, co je správné.

 

Štír

Negativní postavení Venuše nenahrává přátelským mezilidským vztahům. Máte pocit, jako by vám nikdo nerozuměl a propadáte skepsi. Hlavu vzhůru, milí Štíři. Nevlídné období se chýlí ke konci. Zkuste načerpat pozitivní sílu z probouzející se přírody.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v březnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

Merkur je v nepříznivém postavení k Jupiteru, což pro Střelce znamená komplikace v administrativních záležitostech. Vyhněte se písemnostem a jednání s úřady. V těchto dnech by nic nešlo podle plánu a do budoucna byste si přidělali zbytečné starosti.

 

Kozoroh

Cítíte, že březen je měsícem, kdy vám vesmírné plénum přeje. A přestože vám dochází vitalita, nechcete se vzdát ničeho, co se nabízí. Práce, láska, rodinné i přátelské vazby prochází renesancí. Jenom je nutné, abyste lépe hospodařili se svými silami.

 

Vodnář

Můžete narazit na něco, co má obrovskou cenu. Nemusí jít nutně o finanční hodnotu, spíše objevíte umělecké dílo nebo věc, která je pro vás citově důležitá. Nejspíš jste si mysleli, že jste danou vzpomínku ztratili, ale teď ji opět držíte v dlaních.

 

Ryby Pokud se týká pracovního života, Ryby překročí svůj stín a vykročí k úspěchu. Na konci března můžete proměnit dlouholeté sny ve skutečnost. Podnikatelé i jedinci ve vedoucích pozicích táhnou svým příkladem. Nepromeškejte příznivou dobu na dovolené.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře