Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 10. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 10.04.2019, 00:00 | 10.04.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 10. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Milí Berani, všechno se vrací do původních kolejí. Saturn se umoudří a přestane zasahovat do pracovních vztahů. Nadřízení vám uvolní ruce a přestanou hledat chyby na všem, co děláte. Proud originálních myšlenek se spustí a nebudete vědět, co dřív.

 

Býk

Konečně doceníte význam dlouholetého vztahu. Fungující partnerství symbolizuje harmonický přístav, díky němuž je celý svět krásnější. Na současnou lásku si nemůžete stěžovat. Všechno perfektně klape i jedincům, kteří se zamilovali teprve nedávno.

 

Blíženci

V práci graduje nepochopení mezi vámi a spolupracovníky. Jste nepřátelsky naladění a vypadá to, že čekáte na každou příležitost k hádce. Nejspíš se musíte poprat s úkoly nepřítomného kolegy, nebo ho musíte zastoupit na jednání, z něhož se vykroutil.

 

Rak

Přátelské propojení s kolegou nebo dokonce s nadřízeným může v tomto týdnu vygradovat jako milostný vztah. Zatím budete své techtle mechtle skrývat a počkáte, jak se to vyvrbí. Ale vesmírní vládcové ukazují, že nová známost vypadá velmi perspektivně.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení. 

 

Lev

Marsův sextil přináší posun do financí a pozitivně se odrazí na milostném poli. Využijte flexibilitu, abyste z aktuální konstelace získali naprosté maximum. Nemusíte se rozhodovat pro jednu z oblastí. Zvládnete rozjet kariéru a vybudovat pevný vztah.

 

Panna

Dejte si pozor na riskování v oblasti financí. Výdaje nejsou v tomto čase moc praktické, a navíc nemáte daleko k tomu, abyste se pokusili vylepšit rozpočet prostřednictvím hazardu. Nespoléhejte se na štěstěnu, pokud se jedná o investice, nepřeje vám.

 

Váhy

Milé Váhy, v tomto období máte ohromnou příležitost potkat člověka, se kterým si budete rozumět po všech stránkách. Nejspíš mezi vámi nepřeskočí jiskra, ale cítíte, že si můžete vzájemně hodně nabídnout. Z přátelství se časem stane něco hlubšího.

 

Štír

Závěr první dubnové dekády nabízí dlouho očekávané řešení soudních sporů i poslední tečku za dědictvím. Na obzoru se rýsují pozitivní novinky, po nichž následuje vytoužený klid a mír. Navíc vesmír pracuje ve váš prospěch, takže neodejdete s prázdnou.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

S výdaji si neděláte hlavu a snadno podléháte výhodným nabídkám, které se kolem vás rojí jako včely. Stačí kouzelné slovíčko sleva, akce či zvýhodněná koupě a přestáváte uvažovat racionálně. V košíku vám skončí zboží, které ve vůbec nepotřebujete.

 

Kozoroh

Vývoj události na pracovním poli vás přiměje, abyste si začali více věřit. Znovuobjevená sebejistota je ovšem důležitá pro spokojený kariérní i soukromý život. Daří se vám všechno, co si dnes zamanete. Důležité je totiž to, že jdete za svým srdcem.

 

Vodnář

Amorovy šípy kolem vás létají raketovou rychlostí. Je otázkou, zda hledáte chvilkové povyražení, nebo si počkáte na perspektivní vztah. Pravdou je, že odolat uprostřed týdne svodům opačného pohlaví je nesmírně náročné. Ukáže se, že nejste svatí.

 

Ryby

Uprostřed pracovního týdne se mějte na pozoru před konfrontací s jistým členem rodiny. V diskusi vás nešetří a spíš to vypadá, že se snaží vyvolávat hádku. Buďte těmi moudřejšími, což pro diplomaticky laděné Ryby není problém. Nestojí vám za to.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře