Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 3. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 03.04.2019, 00:00 | 03.04.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 3. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Umíte v tom dokonale chodit. Ve středu vybalancujete mezi pracovním a soukromým životem, aniž by jedna či druhá strana trpěla nedostatkem vašeho zájmu. Samotní považujete zdroj své pozitivní energie za velkou záhadu. Důležité je, že máte z čeho brát.

 

Býk

Amorovy šípy kolem sviští jako smyslů zbavené. Máte možnost zapůsobit na osobu, kolem níž chodíte jako mlsný kocour. Začátek dubna upozorní na vaše silné stránky a snadno se stane, že mezi vámi přeskočí jiskra. Zadaní hledají cestu ke ztracené vášni.

 

Blíženci

Ve středu se musíte hodně přemlouvat, abyste vstali z postele. Energie je na bodu mrazu a ani s náladou to není žádná výhra. Zkuste se nabudit při procházce, nebo si zkraje dne dejte do těla v posilovně. Potřebujete ze sebe dostat negativní pocity.

 

Rak

Nezadaní Raci si naplno vychutnávají narůstající pozornost opačného pohlaví. Sklízíte jeden kompliment za druhým a rozhodně se vám pod nimi nepodlomí kolena. Obvykle nepřekypujete sebejistotou, ovšem v dubnu je tomu jinak. Dobře znáte svou cenu.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Z vesmíru k vám proudí nezdolná energie a přesvědčení, že dokážete, co si zamanete. Ve společnosti jste okouzlující a přesně víte, co chce vaše okolí slyšet. První dubnový týden se vám daří při obchodním jednání, kdy přetáhnete klienty konkurenci.

 

Panna

Neutěšenou atmosféru v práci i soukromí si snažíte vynahradit nakupováním. Peněz máte na začátku dubna dost, a tak si děláte radost vším, co vám zrovna přijde na mysl. Nepřemýšlíte do budoucna. Ale hromadíte zbytečnosti a riskujete finanční jistotu.

 

Váhy

Na začátek dubna si naplánujte náročné projekty, důležitá jednání a služební cesty. Nedají vám tolik zabrat a všechno při nich plyne tak nějak přirozeně. Jste báječnými řečníky, kteří dokážou zapáleně hovořit o všem, co souvisí s jejich profesí.

 

Štír

Duben se stane vaším oblíbeným měsícem. Pro mnoho Štírů bude dokonce obdobím důležitého výroční, kdy se potkali se svou spřízněnou duší. Láska je cítit všude kolem vás, takže by byla škoda vyhýbat se společenskému dění. O vaši osobu je velký zájem!

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec

V kariéře jste znudění a pomýšlíte na změnu. Bohužel ta by nepřinesla žádné přilepšení, o jakém sníte. Spíš by se jednalo o přesun z bláta do louže. Neunáhlujte se a raději se držte svého kopyta. Problém je někde úplně jinde. A totiž ve vašem nitru.

 

Kozoroh

Sextil Merkura přináší skvělé nápady, díky nimž můžete rozjet vlastní podnik nebo přijít k zajímavé finanční částce. Do pracovních záležitostí se ponoříte naplno, takže vám nic zásadního neuteče. Instinkt vás povede správnou cestou a poradí, co dál.

 

Vodnář

Nechybí vám průbojnost, díky níž jste v mezilidských vztazích nepřehlédnutelní. Někomu může být vaše sebejisté chování protivné, avšak většina osob je nadšená životní energií, kterou vyzařujete. Rodinu i pracovní kolektiv nakazíte dobrou náladou.

 

Ryby

Soukromý program musíte kvůli pracovnímu vytížení odsunout až na druhou kolej. Není vyloučeno, že bude potřeba zaskočit za nepřítomného kolegu, nebo odjet na neplánovanou služební cestu. Zdravá hladina stresu a tikající termíny ale nebudou na škodu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře