Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 17. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 17.04.2019, 00:00 | 17.04.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 17. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Práce vám jde od ruky a nejspíš se za ní dočkáte i prostředků navíc. Můžete zrealizovat věci, o kterých se vám v uplynulých týdnech jen zdálo. Ať prahnete po zahraniční dovolené, nebo jste pokukovali po nových svršcích, teď si můžete udělat radost.

 

Býk

Uprostřed týdne se začnete soustředit na to, co je prioritní pro vás samotné. Přestanete automaticky pomáhat kolegům, protože jste prokoukli jejich mazanou taktiku. Nejsou natolik zaneprázdnění, jak se zdálo. Spíš se jim do jistých úkolů nechtělo.

 

Blíženci

Merkur se přesouvá do znamení Berana a vytváří výhodnější postavení k Marsu, což se odrazí na pracovním klimatu. S kolegy i nadřízenými se nehádáte, naopak se na svět díváte stejnýma očima. Pokud potřebujete vyřešit důležité otázky, směle do toho.

 

Rak

Cílevědomost Raků je uprostřed měsíce znát. V zaměstnání prosazujete své zájmy a houževnatě míříte k dosažení vytčené mety. Stojí vás to spoustu sil, kterých máte naštěstí dostatek díky Slunci v energickém znamení Berana. Slovo odpočinek neznáte.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ

Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Když už to vypadá, že nemůže být lépe, ještě zrychlíte tempo. Jste flexibilní a poradíte si s každou komplikací, která se před vámi objeví. Jako kdyby vás dokonce těšilo, že můžete vyskočit ze zajeté cesty a ozvláštnit si rutinní úkoly něčím novým.

 

Panna

Nadřízený se pere s náročným úkolem a ostatní kolegové z toho mají škodolibou radost. Přitom podat šéfovi pomocnou ruku vám může přinést mnoho cenného. Získáte jeho přízeň a budete o krok napřed vůči okolní konkurenci. Umíte své know-how prodat.

 

Váhy

Vlivem postavení Merkuru cítíte zpomalení v práci. To, co v první polovině měsíce šlo bez větší námahy, teď vyžaduje mnohem víc energie i časového prostoru. Jste ale rození bojovníci, takže se s protivětrem poperete a úkoly dokončíte za každou cenu.

 

Štír

Nepromeškejte žádnou příležitost k zisku, kterou zavětříte. Díky Venuši jich nebude málo, ale čeho se vám nedostává, to jsou fyzické i psychické síly. Snadno se vyčerpáte na úkolech, které nikam nevedou. A energie vám pak chybí v důležité chvíli.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY

Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec

Vlivem Jupitera se zlepšuje atmosféra v rodině. Snažíte se na svět dívat pozitivně a jste ochotni nad lecčím přimhouřit oko, což bylo ještě včera nemyslitelné. Nepatříte mezi znamení, která se vydrží na někoho dlouho škaredit a teď se to zlomilo.

 

Kozoroh

Začíná se o vás pokoušet stres kvůli přemíře pracovních úkolů. Podceňujete své schopnosti a říkáte si, zda stačíte na tak náročné povinnosti. Hlavu vzhůru, milí Kozorozi. V dubnu jste předvedli, že vás žádná překážka nezastaví a máte být na co pyšní.

 

Vodnář

Na první pohled vám dnešní den přijde všední, ale po profesní stránce to můžete dotáhnout hodně vysoko. Máte našlápnuto ke kariérnímu postupu i prémiím. Nebojte se chytnout každou příležitost za pačesy. Rozhodně na to máte, tak skromnost stranou.

 

Ryby

Uprostřed týdne buďte velmi obezřetní ve všech krocích spojeních s financemi. Zejména půjčky a překvapivě výhodné investice byste měli konzultovat s nestranným odborníkem. Někdo se vás pokusí obalamutit a mohli byste velmi lehce přijít o své úspory.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře