Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 24. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 24.04.2019, 00:00 | 24.04.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 24. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Milí Berani, v posledních aprílových dnech profitujete z vrozené aktivní povahy. Jste průbojní a směřujete sebejistě za svým cílem v lásce i kariéře. Celé vesmírné plénum pracuje ve váš prospěch, ale největší dřinu musíte udělat vy. S chutí do toho.

 

Býk

Daří se vám udržovat rovnováhu mezi pracovním vytížením a péčí o rodinu. A co je na tom nejlepší, ještě zbude prostor pro volnočasové aktivity nebo klábosení s přáteli. Právě prostor vymezený na program podle vlastní libosti je teď klíčem ke štěstí.

 

Blíženci

Milí Blíženci, v závěru měsíce vám vesmír umožní lépe se soustředit na praktické záležitosti v soukromí i práci. Mars dodává větší výdrž čelit stereotypní pracovní zátěži a schopnost prosadit se při jednání s úřady. Teď se dokážete oprostit od emocí.

 

Rak

V polovině týdne máte šanci usmířit se sami se sebou. Zní to nesmyslně? Pak se podívejte do zrcadla a bez zášti se začněte mít rádi a za něco se pochvalte. Nemějte si za zlé drobné nedokonalosti ve vzhledu i charakteru. Uvidíte, že vztek rázem zmizí.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Díky Jupiterovi se otevírají nové kariérní možnosti, ale ruku v ruce s nimi přichází i větší zodpovědnost. Tentokrát se zamyslíte, než po nich drapnete. Uvědomujete si limity duševní i fyzické kondice a nejspíš přenecháte nabídku dravější konkurenci.

 

Panna

Ve finančních krocích využijte selského rozumu a nenechte se uvrtat do něčeho, co je vám od začátku proti srsti. Okolní nátlak způsobí, že podlehnete názorům druhých. To je chyba! Intuice vám radí správně a snaží se upozornit na vypečené obchodníky.

 

Váhy

Vážné diskuse s rodinou odložte na květen. V závěru dubna se nedočkáte slov podpory, naopak se na vás snese snůška kritiky, která se strefí do živého. Blízcí nejsou vlídně naladění, takže jsou konfrontace velmi časté. Diplomatické mlčení je nejlepší.

 

Štír

Uprostřed pracovního týdne se bude hodit dobrodružná povaha a schopnost přizpůsobovat se měnícímu klimatu. Flexibilita vás ušetří od rozčilování v práci i soukromí. Hvězdy baví překvapovat vás nejrůznějšími změnami, vy už z toho tak nadšení nebudete.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Podaří se vám vybabrat z finančních problémů a dostat se nad hladinu. Venuše nabízí nejrůznější cesty k zisku, ale žádný z nich nebude bez vlastní aktivity. Výhra v loterii ani dědictví vás tedy nespasí. Raději se porozhlédněte po víkendové brigádě.

 

Kozoroh

Protějšek vás potrápí rozdílnými názory a dokonce ho osočíte, že vám se tak chová naschvál. Zkuste se nad to povznést, nejspíš pro vás daná věc vlastně ani není důležitá. Jenom bojujete o moc. Udělejte vstřícné gesto a věřte, že vám ho brzy oplatí.

 

Vodnář

Jste jako studnice moudrosti, která si ví rady s každou těžkostí. Velkou výhodou jsou narůstající komunikační schopnosti, díky nimž prožíváte fantastické chvíle v práci i soukromí. Přesně víte, kdy mluvit a v jaké chvíli se raději stáhnout do pozadí.

 

Ryby

Milé Rybky, uprostřed pracovního týdne dojde na starou známou pravdu, že v nouzi poznáte přátele. Zatímco rodinná souhra poněkud pokulhává, s kamarády táhnete za jeden provaz. Vyslechnou vaše trápení, ale neodsoudí vás. Poslouží jako zpovědní vrba.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře