Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 1. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 01.05.2019, 00:00 | 01.05.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 1. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Volno uprostřed týdne ve vás probouzí nervozitu. Kariéra je aktuálně hybnou silou beraního vesmíru a cítí se v ní jistě. Pokud musíte zůstat doma, nedokážete se na nic pořádně soustředit. Zatímco rodina nad tím mávne rukou, partnera se to dotkne.

 

Býk

Do května vstupujete s velkým očekáváním a Slunce nedovolí, abyste odcházeli zklamaní. Dolévá pohár plný energie i dobré nálady a jako bonus nabízí štěstí na všech frontách. Volný den investujte do sebe sama a svých koníčků. Je čas udělat si radost.

 

Blíženci

Náročné období pominulo a vychutnáváte si prvomájový den a večer jako z partesu. Mars je v úžasném spojení k Venuši, což přináší svěží vítr do milostného života. Ta tam je únava a nechuť do partnerských povinností. Kdo by tomu vlastně říkal povinnost?

 

Rak

Vstup do dalšího měsíce jste si představovali lépe. První květnový týden komplikuje prskající Merkur i nepřátelsky postavená Venuše. Připadáte si nedocenění a v milostném životě také odmítaní. Využijte volný den k tomu, abyste načerpali vnitřní klid.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v květnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Říkáte si, zda bude rozlet z předchozího měsíce pokračovat? Vezte, že ano! Díky nádhernému trigonu Venuše se vám daří na všech frontách, lásku nevyjímaje. Využijte volný den přesně podle svého gusta a naberte síly do pracovního i milostného zápolení.

 

Panna

Tématem měsíce jsou peníze. Špatně promyšlené investice vás nutí k tomu, abyste byli od rána do večera v práci. Snažte se hned zkraje května omezit výdaje na minimum. Neuvažujete moc prakticky a snadno podlehnete nadšení, že právě tohle musíte mít.

 

Váhy

Merkurova opozice blokuje v prvním květnovém týdnu vaše myšlení. Mnoho záležitostí zapomínáte a rozčiluje vás to. Vyplatí se zapisovat důležité termíny, aby vám nic neuniklo. Nemůžete spoléhat na to, že vás zachrání rodina v čele s drahou polovičkou.

 

Štír

V milostném životě si stěžujete na rutinu. Pravdou je, že nic nového nemohou očekávat zadaní ani singles. Sami necítíte potřebu cokoliv měnit na svém zajetém jízdním řádu. Sice mrmláte, ale nedokážete překonat vlastní pohodlnost. Brzy se to změní.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Kněžka lásky se postará, abyste zářili jako sluníčko. Máte vynikající náladu, kterou si nenecháte nikým a ničím zkazit. Ve společnosti excelujete, což je dobrá zpráva hlavně pro nezadané Střelce. Rázem máte ctitelů, že nevíte, kterému dát přednost.

 

Kozoroh

Květen nezačínáte vesele. Může za to zjištění, že jste spojili život s člověkem, se kterým vlastně nemáte mnoho společného. V manželství nejste v soudech tak rázní, ale partnerství na psí knížku dostanou velkou trhlinu. Najednou hledáte něco jiného.

 

Vodnář

Společenská nálada je pro Vodnáře výhrou jak z pohledu pracovního, tak milostného. Rozšiřujete kontakty a nemáte výčitky svědomí, že se chováte poněkud vypočítavě. První máj bude logicky patřit lásce. Singles si ozdravných polibků užijí hned několik.

 

Ryby

Čerstvě zamilované Ryby čeká na začátku května vystřízlivění. Chování nového partnera vás nepřestává udivovat, navíc k němu neexistuje uspokojující vysvětlení. Ale ničeho se nebojte a dejte lásce šanci. Ve druhé polovině měsíce se v citech vyjasní.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře