Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 8. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 08.05.2019, 00:00 | 08.05.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 8. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nejraději byste pokračovali v pracovním týdnu, protože profese vás upřímně těší. Navíc cítíte, že vám jsou v této oblasti nakloněny vyšší sféry. Podnikatelé si tedy data v kalendáři nevšímají a také mnoho zaměstnanců raději uteče z dusného soukromí.

 

Býk

Merkur se usídluje ve vašem znamení a spřádá přátelský trigon se Saturnem. Můžete se těšit na pozitivní vývoj v zaměstnání i oblasti financí. Máte pocit, jako by se vám najednou rozsvítilo v hlavě. Originální nápady jsou navíc praktické a chytré.

 

Blíženci

Ve všech situacích dokážete bleskurychle jednat. Máte-li volný den, nasměrujete pozornost k důležitým událostem v soukromí, které jste zatím nedořešili. Uděláte si pořádek v rodinném účetnictví, odpovíte na e-maily nebo spravíte kapající kohoutek.

 

Rak

Zrozenci Raka propadají během státního svátku pocitu osamění. Pokud protějšek odjel na služební cestu nebo za kamarády, snažíte se ho marně zastihnout na telefonu. Nakonec nepohrdnete odpolední společností přátel, jen abyste neseděli doma jako pecky.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Vášnivé postavení Venuše posune partnerství Lvů na další level. Čerstvě sezdaní objeví netušené možnosti manželství. Letité vztahy si vychutnají romantiku, o níž se jim už dlouho ani nesnilo. Není vyloučeno, že si zopakujete svůj manželský slib.

 

Panna

Merkur opouští zátěžovou pozici Býka a vám konečně spadne jeden kámen ze srdce. Myšlení se projasní a jednotlivá kolečka zapadnou do sebe. Díky tomu objevíte řešení problému, se kterým jste se dlouhou dobu trápili. Rázem máte nový důvod k úsměvu.

 

Váhy

Milé Váhy, nastává pozitivní obrat v oblasti práce a osobnostního rozvoje. Během volného dne se rozhodnete podat přihlášku pro další vzdělání, případně se rozhlédnete po jiném zaměstnání. Mladší generace láká vycestovat za poznáním do zahraničí.

 

Štír

Volný den hodláte investovat do péče o domácnost a stihnout odkládané resty. Nevíte, kde vám hlava stojí a vysíláte nouzové signály ke svým blízkým. Zkuste místo významných pohledů požádat rodinu přímo slovně. Současné tempo nemůžete dlouho vydržet.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Pro někoho z rodiny či přátel jste nepostradatelní. Blízcí si zčistajasna uvědomí vaši cenu a docení, co pro ně děláte. Potěší vás příjemné zacházení a možná i dárek, který pro vás nachystal. V poslední době jste si připadali jako páté kolo u vozu.

 

Kozoroh

Do nového dne se proberete s výrazně lepší náladou. Cítíte, že došlo k nějaké změně, i když to zatím nemůžete objektivně posoudit. Do večera ovšem nasbíráte několik pozitivních důkazů, díky nimž můžete věřit, že to nejhorší už pro květen pominulo.

 

Vodnář

Uprostřed pracovního týdne dojde k výrazné změně v myšlení Vodnářů. Vlivem stávající konstelace nejste tak jistí v kramflecích. Nerozhodnost se projeví nejen při řešení problémů, ale den ovlivní od základů. Co uvařit k obědu, nebo si obléct na sebe?

 

Ryby

Vychutnáte si sladké nicnedělání a zařídíte den tak, aby vás nikdo nerušil. Na jeho sklonku se vám může po společnosti zastesknout, takže se ještě rádi se obklopíte známými tvářemi. Zábavu potřebujete jako vzduch k dýchání. Jen vědět, komu zavolat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře