Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtvrtek 15. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 15.05.2019, 00:00 | 15.05.2019, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek 15. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Cítíte, že se blýská na lepší časy. V milostném životě praskají ledy a především zadaní Berani začínají věřit, že štěstí v lásce není takové science-fiction, jak se zdálo před pár dny. Drahá polovička je přívětivější, a dokonce dojde na důvěrnosti.

 

Býk

Stále profitujete z hřejivých slunečních paprsků, díky nimž se vám svět zdá krásnější. Máte dostatek energie, kterou použijete pro osobnostní i profesní růst. Máte spoustu inspirace shůry a nevíte, kterou cestou se vydat. Nechte to na své intuici.

 

Blíženci

Uprostřed května si dejte velký pozor na nezávazné románky! Pro vás sice nic neznamenají, bohužel protistrana od vztahu očekává něco mnohem důležitějšího. Zhrzená důvěra takového protějšku se může projevit mnoha způsoby. Ani jeden by se vám nelíbil.

 

Rak

Uprostřed pracovního týdne si dejte pozor při cestování. Máte plnou hlavu starostí a nesoustředíte se. Kvůli tomu hrozí jednak nepříjemná zranění a druhak komplikace způsobené rychlou jízdou nebo dopravním přestupkem. Problémy se týkají i sportu.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Stále máte výjimečnou schopnost omotat si opačné pohlaví kolem prstu. Nevědomky se vám to podaří s člověkem, který vás nijak zvlášť nezaujme. Nejspíš chcete být pouze milí a laskaví, ale dotyčná osoba si to vyloží jinak. Hlavně nepošlapte její city.

 

Panna

V polovině května není vyloučený návrat k bývalému partnerovi nebo lásce z dětství. Venušiny cesty jsou nevyzpytatelné. Především byste měli mít na paměti, že kněžka lásky plní vaše přání! Dejte si pozor, jaké touhy k jejím uším v afektu vysíláte.

 

Váhy

Cítíte, že byste potřebovali změnit ovzduší. Svědčila by vám krátká zahraniční cesta, při níž byste si ujasnili životní cíle a zklidnili rozjitřené nitro. Váhy po čerstvém rozchodu by měly využít nabídku na služební cestu nebo další vzdělávání.

 

Štír

Propadáte panice kvůli hromadícím se povinnostem. Místo toho, abyste se pustili do jejich řešení, volíte pštrosí taktiku a strkáte hlavu do písku. Nepočítejte s tím, že se stane zázrak. Odsouváním práce si koledujete o víkend strávený v zaměstnání.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Uprostřed měsíce narůstá Střelcům sebevědomí díky pracovním úspěchům uplynulých dní. Předeženete i mladší kolegy, kteří se zuby nehty snaží udržet kariéru nad vodou. A nejlepší je, že si zachováte čistý štít. Pokud toužíte po podnikání, zkuste to.

 

Kozoroh

Hvězdy přejí Vám – Kozorohům v partnerském vztahu. Opakujícím se roztržkám je v polovině května konec. Najdete společnou řeč a díky jisté události na svůj protějšek budete dokonce hrdí. Svobodní začnou věřit, že se na ně v lásce ještě usměje štěstí.

 

Vodnář

V polovině května se začnou věci týkající se zaměstnání hýbat správným směrem. Není vyloučeno, že nastoupíte na lépe placenou pozici nebo si dojednáte jiné benefity. Nebraňte se pracovním pohovorům, při nichž zazáříte. Dokážete prodat své znalosti.

 

Ryby

Dravější kolegové vás na pracovišti nepřekvapí. V polovině května s nimi udržíte krok, a ještě se něčemu přiučíte. Konkurence, která v zaměstnání vyvstala, vás přiměje k dalšímu studiu nebo nákupu odborné literatury. Nechcete skončit ve starém železe.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře