Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 22. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 22.05.2019, 00:00 | 22.05.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 22. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pokračuje období osobního růstu. Máte spoustu energie, abyste se pustili do experimentů a věcí, jaké vás lákají už dlouhou dobu. Zelenou má hlavně sféra volnočasových aktivit. Co báječného odpoledne podniknete? Sezení u televize je ztrátou času.

 

Býk

Pro nadřízené jste lidmi na správném místě. Vzájemné dohady skončí, naopak se před vámi otevírají dveře plné expanze. Nejste-li ve stávající profesi šťastní, porozhlédněte se jinde. Situace na trhu práce spolu s aktuální konstelací je pro Býky výhra.

 

Blíženci

Při pracovních pohovorech a jednání s úřady se vám bude dařit na jedničku. Důležitá schůzka dopadne lépe, než jste se odvážili pomyslet. Máte nejlepší předpoklady, abyste uspěli v realizaci vytčeného cíle. Dřete z posledních sil a vyplatí se to.

 

Rak

Jak se říká, odvážnému štěstí přeje. Nenechte si nikým a ničím sebrat vítr z plachet a následujte intuici. Teď je vaše nitro otevřené hvězdné inspiraci, proto vás lákají zásadní životní změny. Zelenou mají ty, které jsou spojené s prací a bydlením.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Lev

Uprostřed pracovního týdne se mohou připomenout nedořešené finanční závazky z minulosti. Naštěstí nepatříte ke znamením, která by strkala před problémy hlavu do písku. Naopak zmobilizujete všechny síly, abyste se nepříjemností jednou provždy zbavili.

 

Panna

Panny tahají z rukávu jeden inovativní nápad za druhým. Týkají se jednak práce a druhak toho, jak navýšit rodinný rozpočet. Ve hvězdách se rýsuje nečekané finanční přilepšení, ovšem právě zejména díky vašemu přičinění. Není vyloučena vlastní živnost.

 

Váhy

Středa se může jevit poněkud fádní. Máte od vesmíru přemrštěné nároky, takže se nedokážete radovat z maličkostí, které by vám jindy vykouzlily úsměv na tváři. Chcete-li si udržet alespoň průměrnou hladinu dobré nálady, naplánujte program podle sebe.

 

Štír

Ve Štírech se na konci měsíce probudí cestovatelská nátura. Nevydržíte dlouho na jednom místě, takže začnete plánovat výlet nebo rovnou dovolenou. Ať už vyrážíte jako rodina nebo samostatná jednotka, máte se na co těšit. Při výběru budete úspěšní.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Milí Střelci, jedete na plný plyn a pracovní vypětí si brzy vybere svou daň. Ráno jste ještě fit, ale v průběhu dne začnete bojovat s narůstající únavou. Než tlačit na pilu, poslechněte tělo. V závěru měsíce se objevují nemoci i nepříjemná zranění.

 

Kozoroh

V domácnosti i zaměstnání važte, co je nutné a jaká práce může počkat. Hvězdy radí, abyste neplýtvali energií. V tomto týdnu ji ještě budete potřebovat. Kromě nečekaných povinností na rodinném poli vás zaměstnají nezbedné děti i překvapivá návštěva.

 

Vodnář

Vodnářům se na konci měsíce daří naslouchat svému tělu a dopřát mu všechno, co potřebuje ke spokojenosti. Držíte ve zdravé rovnováze pracovní program i odpočinek, navíc vás baví experimentovat s chuťovými pohárky. Potřebujete shodit pár kilogramů?

 

Ryby

Závěr května je májem se vším všudy. Miláček vám dá důkaz, že pozorně naslouchá vašim potřebám. Překvapí vás drobností nebo romantickou večeří při svíčkách. Připomenete si, co pro sebe navzájem znamenáte a rozhodnete se mu oplatit stejnou mincí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře