Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 12. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 12.06.2019, 00:00 | 12.06.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 12. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Když máte pocit, že se všechno sype jako domeček z karet, zastavte. Vesmír má jasnou zprávu, nešlapejte na plyn jako smyslů zbavení. Nejspíš jste v každodenním shonu úplně zapomněli, že se v tom všem vytratily vaše priority. Musíte je znovu objevit.

 

Býk

Mnoho Býků v tomto čase procitne ze spánku na vavřínech. Uvědomíte si, že vám v kariéře ujíždí vlak a začnete makat na stárnoucím know-how. Konkurence vám šlape na paty. Pokud jste na rodičovské nebo nemocenské, urychlíte svůj nástup do zaměstnání.

 

Blíženci

Uprostřed pracovní části týdne se vás snaží dohnat resty i nervózní nadřízený. Ani před jedním nekličkujte, ale postavte se čelem odpovědnosti. Pusťte se do nejdůležitějších úkolů, než vám přerostou přes hlavu. Vedení se nelíbí časté experimenty.

 

Rak

Rostoucí empatie a schopnost tolerance usnadní znovunalezení cesty k člověku, s nímž jste se nerozešli v dobrém. Omluva stojí nemalé přemáhání, ale pro dobré mezilidské vztahy je nezbytná. Spadne vám velký kámen ze srdce a budete zase klidně spát.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

I když se ne všechno daří podle vašich představ, berete to s humorem sobě vlastním. To vám zpříjemní hlavně pracovní program, v němž se mohou vyskytovat nejrůznější šotkové. Říkáte si, co vás nezabije, to vás posílí. Proto vás čeká perfektní den.

 

Panna

Jistý protějšek vás silně přitahuje, ale na velkou lásku to nevypadá. Prvotní okouzlení rychle vyprchá a vystřídají ho antipatie. Vždyť od lásky k nepřátelství je malý krok. Zadané Panny by neměly propadat pesimismu. Jinak nakazíte drahou polovičku.

 

Váhy

Díky Venuši se můžete dostat k penězům rychleji, a především z důvěryhodných zdrojů. To vám vytrhne bolestivý trn z paty, protože začátek měsíce nepatřil k nejúspěšnějším. Hlavně zadržte Marsovy paprsky, které svádí k utrácení za nejrůznější chtíče.

 

Štír

V lásce jste nesmírně okouzlující, ale držíte se dál od rozhovorů s neznámými potencionálními milenci. Nedokážete se úplně oprostit od minulosti, takže se bojíte případného zklamání. Zítra už svou situaci uvidíte jinak. Poznáte totiž hotový poklad.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2019!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým letošním rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec

S partnerem se nemůžete dohodnout v otázkách ohledně společné budoucnosti. Přestože vás pořád ovládá tvrdohlavý Merkur, v zásadních věcech nakonec ustoupíte. Věříte tomu, že se vám vstřícný krok z jeho strany brzy vrátí. Vyhnete se tak konfliktu.

 

Kozoroh

Kariéra stagnuje a ať se snažíte sebevíc, nemůžete vybřednout ze zajetého stereotypu. Naštěstí je vaší přirozenou vlastností trpělivost a vytrvalost, což významně pomáhá překonat toto náročnější období. Přizpůsobte se tempu a těšte se, že bude lépe.

 

Vodnář

Tato červnová dekáda je zatěžkána nevlídnou konstelací, která komplikuje mezilidské vztahy a upíjí z vaší vitality. Pokud se tělo vzpouzí naplánovanému programu, nesnažte se ho přemluvit a jděte brzy do peřin. Také se nadopujte čerstvými potravinami.

 

Ryby

Středa je ideálním dnem pro návštěvy kamarádů i příbuzných, které jste dlouho neviděli. Vzájemné setkání bude přínosné pro všechny, ale především slibuje báječnou zábavu. Nebraňte se ani pozvánce do společnosti. Ta vám přivane do cesty životní múzu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře