Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 10. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 10.07.2019, 00:00 | 10.07.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 10. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Skvělá nálada vás provází po celou středu a zdá se, že ji hned tak něco nezkazí. Dokonce i nečekané pracovní komplikace vítáte s nadšením. Aspoň budete mít doma o čem vyprávět. Díky pozitivnímu pohledu na život byste si zasloužili přezdívku Radovan.

 

Býk

Kvadratura Marsu může za to, že si na svá bedra naložíte víc, než můžete bez úhony unést. Jste činorodí a nejraději byste stíhali tisíc věcí najednou. Dnes bude třeba stanovit priority. Jinak by to mohlo odnést zdraví. A nakonec byste neudělali nic.

 

Blíženci

Příjemně vás potěší omluva od blízkého člověka, který v nedávných dnech v něčem přestřelil. Nechcete, aby mu to prošlo tak snadno, a tak ho v celé nepříjemnosti trochu vykoupete. Zkuste sestoupit z piedestalu a přiznejte si, že chybovat je lidské.

 

Rak

Více se zaměřujete na svou upravenou image. Staráte se o módní trendy, uvažujete o změně účesu a ženy tráví víc času u zrcadla při nanášení make-upu. Není za tím snaha okouzlit opačné pohlaví. Teď to děláte kvůli sobě, protože se chcete cítit dobře.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Lví energie se na začátku prázdnin ukazuje v plné kráse. Ve vztazích umíte skvěle chodit. Přesně poznáte, kdy se máte chovat jako přítulná kočka a kdy je naopak třeba seknout drápy. Je na vás, jestli vyhledáváte kariérní boje nebo klidnou dovolenou.

 

Panna

Jste nesmírně atraktivní, takže ve společnosti neujdete pozornosti opačného pohlaví. Zatímco singles si mohou užívat bez výčitek svědomí, zadané Panny by klidně měly obléknout pás cudnosti. Říkáte si, že se jen tak pobavíte a ono se to rychle zvrtne.

 

Váhy

Desátý červencový den se nese v zábavném duchu. Nezadané Váhy jsou báječnými společníky, do kterých se jejich doprovod zamiluje rychlostí blesku. Opačným směrem to tak jisté nebude. Nové kontakty jsou spíše o přátelství než zamilovaných vzletech.

 

Štír

Tyto dny jsou perfektní pro milostné zážitky. Pokud jste nezadaní, měli byste se vydat na delší cestu, při níž potkáte zajímavý protějšek. Zadaní Štíři vymetou z intimního života stereotyp. Venuše přeje žhavému programu, v němž podněcuje vaše touhy.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Přátelské postavení Merkuru vám v další červencové dekádě přináší příjemné materiální bonusy. Kromě financí za perfektní výkony, jaké odvádíte, nabízí ještě příležitost k profesnímu i osobnímu růstu. Nebraňte se služebním cestám ani dalšímu studiu.

 

Kozoroh

Rodina se vám snaží přizpůsobit ve všech ohledech, ale trpělivost a tolerance mají svou hranici. Není moc vysoká. Zatím vám prochází kritická slova, ale počítejte s tím, že se mohou vrátit jako bumerang. Sami máte mouchy, o kterých se zatím nemluví.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, na začátku července se musíte poprat s nejrůznějšími překážkami, které vám dokážou sebrat úsměv ze tváře. Nevzdávejte se při prvním neúspěchu. Za pár dní se přesvědčíte o tom, že všechno zlé bylo k něčemu dobré. Překážky vás zocelí.

 

Ryby

Hledání spřízněné duše je na dobré cestě. Slunce i Venuše nahrávají navazování kontaktů v soukromém i pracovním životě. Vyzařuje z vás neodolatelné charisma, které k vám táhne pohledné protějšky. Zadané Rybky udrží fantazii na uzdě a zůstanou věrní.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře