Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 24. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 24.07.2019, 00:00 | 24.07.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 24. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Tvůrčí práce je zpříjemněním stereotypního programu. Nebráníte se žádné nabídce, která se před vámi objeví. Hlavně že můžete opustit stohy papírů a nevyřízených e-mailů. Zelenou má také cestování, a to nejenom ve volném čase. Že by služební cesta?

 

Býk

Je těžké určit, jestli dnes propadnete chuti lenošit, nebo se překonáte a pustíte se do budování hvězdné kariéry. Vesmír přeje pracovnímu rozmachu, ale sám vám umetat cestičku nehodlá. V tomto čase je rozumné využít konexí. Nemáte se za co stydět.

 

Blíženci

S drahou polovičkou teď máte mnoho společného. Spojuje vás nezdolný elán do života a věčně mladé myšlení. Pokud patříte k těm, kteří jsou zatím nezadaní, měli byste se zaměřit na blízké okolí. Ideální protějšek je blíž, než se zdá. Že by soused?

 

Rak

Finanční oblast vypadá v tomto měsíci velmi přívětivě a s každým dalším dnem se možnost zisku zvyšuje. Zelenou mají hlavně Raci pracující v profesi, která je zároveň jejich koníčkem. Ani si neuvědomujete, jaký posun jste v poslední době udělali.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Jste lidmi činu, kteří se nebojí vykročit neprošlapanou cestou. V pracovních záležitostech sázíte na své schopnosti a raději fungujete jako samostatná jednotka. Ve větším týmu totiž neodoláte vrozené tendenci velet, což se spolupracovníkům nelíbí.

 

Panna

Saturn s Plutem nabízí odpověď na otázky, které se zatím odehrávaly pouze ve vašem nitru. Pomohou vám najít řešení pro bolavé srdce i opakující se neúspěchy v kariéře. Přímo od těchto dvou velikánů máte sílu jít cestou, která se vám zdá smysluplná.

 

Váhy

S financemi to jde v závěru července z kopce. Hodláte se odměnit za náročné chvíle v práci a neohlížíte se přitom na reálné možnosti. Kvůli tomu se dostanete do křížku s rodinou. Společný rozpočet vyžaduje i společné rozhodování. Blízcí mají pravdu.

 

Štír

Jste zvyklí být v zápřahu, ale tělo se hlásí o změnu programu. Najednou se vám do ničeho moc nechce, respektive pracovní úkoly vás nechávají chladnými. Místo toho byste se začetli do zajímavé knížky, nebo ještě lépe vychutnávali profesionální masáž.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

O své budoucnosti máte jasno představu alespoň do té míry, že dokážete uhájit své zájmy. Pokud se stanete svědkem bezpráví, které je pácháno na vás nebo členovi vaší rodiny, zasáhnete. Díky pádným argumentům a odhodlání si na vás nikdo nedovolí.

 

Kozoroh

Pohár spokojenosti je v případě Kozorohů spíš poloprázdný než poloplný. Nelíbí se vám styl, s jakým s vámi komunikuje okolí. Jste přesvědčeni, že si zasloužíte víc obdivu. Bohužel se chováte naprosto opačným způsobem, takže od sebe lidi spíš odháníte.

 

Vodnář

Snažte se k sobě a druhým nebýt moc přísní. Navzdory prázdninové atmosféře se nedokážete uvolnit a radovat se z každodenních drobností. Svazují vás konvence a potřeba mít všechno dokonalé. Kvůli tomu vám nezbývá prostor na volnočasové radovánky.

 

Ryby

Milé Rybky, využijte příznivého vlivu Merkura a snažte se ve vztahu probrat záležitosti, které se vám v minulosti nedařily skloubit. Tentokrát jste oba připraveni shodnout se na kompromisu. Nepovídáte jen tu svou, ale posloucháte, co říká ten druhý.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře