Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 31. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 31.07.2019, 00:00 | 31.07.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 31. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Poslední červencový den byste měli věnovat lásce. Snažte se odstřihnout od praktických záležitostí a celý den vyhraďte polovičce nebo jejímu hledání. Optimistická nátura působí na opačné pohlaví jako vábnička. Nehrozí, že byste měli nouzi o ctitele.

 

Býk

V zaměstnání se nebojte využít kontaktů v rodině i mezi přáteli. Spolehněte se na vlivné kamarády, nebo ty, kteří patří ke špičkám v oboru. Pomohou vám vytvořit skvělý životopis, případně vylepší vaše webové stránky. První dojem je v práci důležitý.

 

Blíženci

Potřebujete si vše osahat a přijít na to, jak co funguje. Problémy zkoumáte do hloubky, proto vám to trvá déle. Analytické myšlení se ale v práci uplatní na výbornou. Raději si všechno uděláte dle svého, než byste svěřovali důvěru do nejistých rukou.

 

Rak

Na samém sklonku měsíce se k vám kutálí zajímavé finanční prostředky. Nejde o výhru v loterii nebo nečekané dědictví. Naopak máte na každé koruně vlastní zásluhu! Nejste-li spokojeni se svou výplatou, promluvíte si s nadřízenými o možném navýšení.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Trochu vás vyděsí, jak rychle uplynula první polovina prázdnin, a tak se rozhodnete vzít program do vlastních rukou. Baví vás vymýšlet zábavu pro sebe i pro své nejbližší. Znát je to především na dětech, které se snažíte rozmazlovat všemi možnostmi.

 

Panna

Pokud hledáte ideální místo pro letošní dovolenou, vsaďte na maximální pohodlí. Hvězdy doporučují hlavně wellness pobyty, kdy si opravdu odpočinete a načerpáte nové fyzické i duševní síly. Vyberte si klidnější lokalitu, která vás pohladí po duši.

 

Váhy

V závěru měsíce vás není těžké lapit do pasti. Prahnete po líbivém zboží a chcete si splnit dětský sen. Proto se necháte unést lákavou nabídkou, která slibuje obrovskou slevu nebo další zážitek či zboží zdarma. Ve skutečnosti vyhodíte peníze oknem.

 

Štír

Merkur nadále vybízí k co nejvyšší intelektuální aktivitě. Nechce vás nechat zakrnět ani na dovolené. Láká vás do knihovny, ale před nos vám servíruje také lákavé možnosti dalšího vzdělávání. Co takhle letní kurz cizího jazyka, nebo IT specializace?

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Milí Střelci, doménou tohoto měsíce bylo a stále ještě je hlubší porozumění s protějškem a nalezení nějaké společné filozofie. Singles využívají sex-appeal vybičovaný na maximum k tomu, aby okouzlili platonickou lásku. Už nechcete čekat jen tak.

 

Kozoroh

Zejména v soukromí byste měli být svolnější ke kompromisům. Pomůže vám to zklidnit celkovou atmosféru, navíc získáte více prostoru na věci, které jsou pro vás důležitější. Slunce už vám nepřekáží v cestě a s fyzickou kondicí to začíná vypadat slibně.

 

Vodnář

Snažte se dát na frak přecitlivělosti a místo pitvání mezilidských vztahů se věnujte volnočasovým aktivitám. Zakažte si trávit odpoledne v domácnosti a místo toho sedněte na kolo, nebo se projděte po okolí. Nepotřebujete k tomu žádného společníka.

 

Ryby

Jste veselí a dáváte přednost všemu, co je příjemné tělu i duši. Hledáte nové koníčky, vydáváte se na výlety, telefonujete s přáteli i rodinou. Velkou roli hrají i otázky vzdělávání a podnikatelská sféra. Merkur je teď mistr při plánování programu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře