Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 7. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 07.08.2019, 00:00 | 07.08.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 7. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nekonečné třenice na domácí půdě vás vyčerpávají. Cítíte, že nikam nevedou. Místo toho, abyste se dobrali kompromisu, každý stále pevně obhajujete vlastní pozici. Nejrozumnějším řešením je vyhnout se rodinným sešlostem a volný čas věnovat přátelům.

 

Býk

Uprostřed pracovního týdne zbystřete při jednání s úřady i při podpisu smlouvy. Chcete mít všechno rychle hotové, takže přehlédnete důležitý detail. Kvůli tomu si zkomplikujete celou záležitost a ztratíte nejenom čas, ale dost možná i nemalé finance.

 

Blíženci

V začátku měsíce se vám penízky kutálí z mnoha stran. Nejfavorizovanějším způsobem, jak vylepšit rozpočet, je tentokrát prostřednictvím oficiálního zaměstnání. Může se vám zvýšit plat, nebo se naskytne šance na vyšší post. Věřte si, že na to máte!

 

Rak

Milí Raci, v těchto dnech se nepouštějte do vážnějších věcí. Hrozí, že byste přehlédli důležitý detail, který rozhodne o budoucím směřování. Zůstávejte obezřetní vůči nepřejícnosti svého okolí. Jistý falešný člověk si dělá zálusk na vaše úspory.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Pokud udržíte svou ohnivou povahu na uzdě, máte polovinu úspěchu v kapse. Mezilidské vztahy jsou po celý měsíc tvrdým oříškem, jehož rozlousknutí tkví výhradně na vašich bedrech. Nejasnosti řešte v klidu, vesmír ukazuje, že se čistá hlava vyplatí.

 

Panna

Konjunkce Luny nabízí možnost vyřídit s přáteli všechna nedorozumění a důležité záležitosti. Co takhle naplánovat na víkend společné grilování nebo si vyjet na kola? Potřebujete se odstřihnout od práce, která vám ukrajuje stále větší díl volného času.

 

Váhy

Marsův sextil je požehnáním pro mezilidské vztahy. Jste skutečně vyvažujícím prvkem každé společnosti, ve které se objevíte. Maximální pozornost věnujete především rodině, kde zabráníte nejednomu doutnajícímu konfliktu. Výhrou je váš smysl pro humor.

 

Štír

Jako by se vám mučednická role začala zamlouvat. Nakládáte si toho na svá bedra víc a víc a hrdě se vystavujete před okolím. Chcete dát najevo rodině či kolegům, že se v porovnání s vámi flákají? Vesmír radí přibrzdit, dokud vás nezastaví zdraví.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Sebedůvěra Střelců se dostává do hvězdných výšin. Případný neúspěch si nepřipouštíte. Chováte se podle teorie, co si nepřipouštím, to mě nemůže ohrozit. Merkurův trigon přinese největší rozmach po 11. srpnu. Zatím si připravujte odrazový můstek.

 

Kozoroh

Nadřízený je nespokojený s tím, jak se stavíte ke svým povinnostem. Ve středu se mu preventivně kliďte z cesty. Naplánujte si pochůzky, případně se skryjte v pracovním kolektivu. Tam můžete odkoukat spoustu důležitých triků od zkušenějších kolegů.

 

Vodnář

V zaměstnání se na vás valí jedna starost za druhou, a ještě slíznete bonus za nepřítomné kolegy. Sice je to nefér, ale nadřízení si potřebují zchladit žáhu. Jediná fungující taktika je asertivní přístup, díky němuž od sebe nepříjemná slova odpálíte.

 

Ryby

Přesně odhadnete, jaký krok byste měli v zaměstnání udělat, aby to z časové perspektivy mělo pozitivní dopad. V těchto dnech byste mohli vítězit v šachových partiích. V lásce se setkáváte s lidmi, s nimiž si výjimečně rozumíte v životních postojích.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře