Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 14. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 14.08.2019, 00:00 | 14.08.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 14. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Pokračujte v započaté profesní cestě, i když zatím nepřináší žádné výsledky. Teprve na samém závěru srpna přijdete na to, že jste se rozhodli správně. Důvěřujte své intuici, protože vás neklame. O jízlivých slovech závistivého okolí se to říci nedá.

 

Býk

Naštve vás, že musíte dohánět povinnosti kolegů lenošících na dovolené. Místo toho, aby včas dokončili rozdělané úkoly, prostě odjeli a nechali všechno na vás. Kroťte emoce a udělejte jen to, co je nezbytně nutné. Až se vrátí, můžete si to vyříkat.

 

Blíženci

V tomto čase odvádíte bezchybné úkoly, bleskurychle argumentujete a bez zaváhání vyřešíte každý problém, který se před vámi vyskytne. Není divu, že si vás nadřízení předchází a podnikatelé nemají nouzi o nové zákazníky. Dovolenou o pár dní odložte.

 

Rak

Pokud jde o lásku, nechcete se ohlížet za tím, čím jste v posledních dnech prošli. Na nedávné citové výlevy nejste pyšní, a tak se sluší, abyste přiznali chybu. Protějšek to nebude rozmazávat, ale omluva ho potěší. Nechybí vám schopnost sebereflexe.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Venuše v nádherné konjunkci se Sluncem přináší nezapomenutelné okamžiky. Milostné záležitosti prožíváte naplno, nic nemusíte předstírat, protože jste fyzicky v sedmém nebi. Singles mají možnost najít člověka, který na jejich adresu nešetří lichotkami.

 

Panna

Logické uvažování zúročíte ve své profesi, kde pomůžete nadřízeným z problému. Nepanikaříte, v kritickou chvíli si dáte pět a pět dohromady, což vás vynese k výšinám. Můžete se těšit na zajímavé finanční ohodnocení. To nejlepší je teprve před vámi.

 

Váhy

Dnešek je vaším šťastným dnem, milé Váhy! Jak to oslavíte? Hvězdy lákají do míst, kde to tepe společenským ruchem a rytmem hudby. Jste mistry elegance, což se tancem znásobí. Potřebujete-li okouzlit opačné pohlaví, teď se naskytly ideální podmínky.

 

Štír

Kouzlo letních výprodejů je silné a odolat mu stojí velké sebezapření. I přesto nebo právě proto byste se neměli nechat lapit do jeho sítí. Říkáte si, že se uskromníte zítra, pozítří nebo popozítří. Ale tím si koledujete o dlouhodobé finanční potíže.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Štědrá nálada může za to, že je to v soukromém i pracovním životě samé překvapení. Pro radost nosíte kolegům oblíbené zákusky, děti rozmazlujete hračkami a partnerovi přinese po dlouhé době květiny i něco na zub. Sami nezůstanete s prázdnou náručí.

 

Kozoroh

Je spousta způsobů, jak se vás nadřízení snaží vyburcovat k co nejlepším výkonům. Nereagujte na neustálou kritiku ostrými slovy a místo toho jim dokažte, že nemají pravdu. Do víkendu se vám to podaří hned několikrát. Tím jejich poznámky utnete úplně.

 

Vodnář

Dělá vám problém soustředit se na pracovní povinnosti a ani v soukromí se nedá mluvit o tom, že byste byli koncentrovaní na aktuální události. Rodina vás obviňuje z toho, že ji neposloucháte, pouze automaticky odkýváte všechno, na co se vás ptá.

 

Ryby

Intuice je v těchto dnech ohromným pomocníkem, ať se snažíte vybojovat něčí srdce, nebo potřebujete vybrat vzorek tapety. Věřte tomu, co k vám vysílá vaše nitro. To není zatíženo žádnou moudrou radou okolí a řídí se jen tím, co potřebujete vy sami. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře