Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 21. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 21.08.2019, 00:00 | 21.08.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 21. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vesmír slibuje krásné období pro rodinné aktivity. Můžete-li si vzít ještě pár dní volna, udělejte to. Ve společnosti dětí i partnera vám bude mnohem lépe než na služebních cestách. Jste naladěni na stejnou notu a vzájemně se předháníte v nápadech.

 

Býk

Venuše se umoudří a začíná pracovat jako vzorná služebnice. Spolu s ní se do života Býků vrací láska i finanční jistota. Obojí vás v závěru prázdnin potěší a není vyloučeno, že přijde ruku v ruce. Třeba se sblížíte s atraktivním pracovníkem v bance!

 

Blíženci

Máte tendence utrácet peníze za zbytečnosti. Následně vás dostihnou výčitky svědomí a přemýšlíte, jak se s neuváženým nákupem vypořádat. Zkuste ovládnout marnotratnou náladu. Jako byste si pořizováním věcí pro radost chtěli zlepšit den. Nefunguje to.

 

Rak

Přející sextil Venuše přichází do života Raků jako na objednávku! Vliv této křehké krásky se podepíše jednak na milostném životě, jednak na financích. Obojí se v poslední srpnové dekádě kutálí do vaší náruče v hojné míře. Buďte na nadílku připravení.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Lev

Šéfové jsou na pochybách, zda si poradíte s náročným úkolem. To představuje pro ambiciózní Lvy studenou sprchu. Zkuste mít připravené argumenty hovořící ve váš prospěch. Jestli to nespěchá, odložte tuto diskusi na příští týden. To půjde bez zádrhelů.

 

Panna

V soukromí vyvstávají na povrch stále nové a nové povinnosti a překážky ve volnočasovém programu. Jste z toho rozladění a nemáte daleko k ostrému slovu. Zpomalte! Čím víc chcete mít všechno z krku, tím horší výsledky odvádíte. Spěchání je pro kočku.

 

Váhy

Sextil Merkuru garantuje jeden lepší nápad za druhým. Nehrozí, že byste se trápili stereotypem. Originální myšlení se zúročí také v kariérních soubojích. Zelenou mají Váhy pracující v tvůrčích profesích. Tam zúročíte všechny dosavadní zkušenosti.

 

Štír

Milí Štíři, pomalu ale jistě se dočkáte změny k lepšímu. První vlaštovky se objevují na finančním poli. Díky narůstající aktivitě se snadno dopracujete k penězům. Máte nos na činnosti spojené s tučnějším ziskem. Nemarníte čas vyděláváním drobných.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Nepříjemná kvadratura Venuše udělá Střelcům čáru přes rozpočet. Naštěstí neztrácíte víru, že všechno nakonec dobře dopadne. Místo panikaření začnete racionálně uvažovat o tom, jak dát hospodaření do pořádku. S chladnou hlavou brzy něco vymyslíte.

 

Kozoroh

Že vám stávající srpnový program nepřišel ničím zajímavý? Pak jistě uvítáte, že Venuše přebírá nadvládu nad jeho náplní. Její trigon slibuje spoustu příjemných okamžiků po boku opačného pohlaví. Kozorozi v manželství se naladí na veselejší tóninu.

 

Vodnář

Ke slovu se mohou dostat výdaje spojené s neuváženou investicí z tohoto měsíce. Případně vás mohou dostihnout poplatky za opožděnou platbu. Nedá se nic dělat, než tentokrát včas zaplatit, co se po vás žádá. Příště si podobný krok dobře rozmyslíte.

 

Ryby

Romantické znamení Ryb nechce slyšet, že by se ve své lásce spletlo. Čerstvě zadaní by ale měli zbystřit a názory blízkých nebrat na lehkou váhu. Indicie ukazují na vztah uzavřený z čisté vypočítavosti. Nevinná zkouška vám ukáže, zda je to pravda.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře