Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 28. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 28.08.2019, 00:00 | 28.08.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 28. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Navzdory náročnému pracovnímu programu se chcete bavit. Seznamujete se s novými tvářemi a z případného neúspěchu neděláte tragédii. Pozitivní naladění jen tak něco neotřese. Jediné, nač si dávejte pozor, jsou příliš dominantní sklony z vaší strany.

 

Býk

Díky podpoře Marsu budete mít spoustu sil, abyste se poprali se všemi nedokonalostmi. Nebojte se, nebude jich mnoho. Vesmír připraví jen několik překážek, aby vám dnešní den nepřipadal tak rutinní. A věřte, že každá má pro budoucnost velký význam.

 

Blíženci

Pečlivé rozložení dne vás uchrání od potíží. Nechcete přiznat, že na něco nestačíte a žádat o pomocnou ruku je vyloženě pod vaši úroveň. Potom se nemůžete divit, že zůstáváte v práci přesčas, zatímco ostatní kolegové už vychutnávají drink ve stínu.

 

Rak

V lásce si vybíráte nenápadné protějšky, kteří se vymykají většinové společnosti. Nejsou nijak draví ani sebejistí, působí uzavřeným dojmem. To vás láká a ponouká k dalšímu objevování. Na konci měsíce přijdete na to, jak se dostat k jejich srdci.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

V závěru měsíce se do pozornosti Lvů dostanou celospolečenská témata. Najednou ve vás rezonují informace, které jste zahlédli v novinách i na internetu. Toužíte po dalších informacích a jste v šoku, že se jimi nikdo blízký nezaobírá. Jděte příkladem.

 

Panna

Touha po uznání vám nedovolí vychutnávat si pravdou letní atmosféru. Chcete být pro své zaměstnavatele nepostradatelní. Ve výsledku se chováte jako premiant, co se touží dostat na nástěnku nejlepších žáků a dnem i nocí do sebe nasává nové vědomosti.

 

Váhy

Jako byste už naskočili do pracovního kolotoče a úplně zapomněli, že prázdniny se loučí. Reagujete bystře na všechny podněty a pouštíte se do aktivit, k nimž se ostatní nemají. Práce vám nesmrdí, takže nadřízení nedělají okolky s finanční odměnou.

 

Štír

V soukromí řešíte problémy s chladnou hlavou. Snažíte se nedávat prostor zažitým vzorcům chování, ale mírníte se ve slovech i konání. Do života pustíte smysl pro humor, což se pozitivně odrazí na fungování celé domácnosti. Kéž by to vydrželo napořád.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Poslední srpnové dny vás vytáhnou z prázdninových radovánek a přinutí věnovat se odkládaným povinnostem v práci i soukromí. Nezdá se, že by vám to vadilo. Z letního lenošení jste už celí rozlámaní a začínáte se nudit. Takhle se spolehlivě zabavíte.

 

Kozoroh

Díky dědictví i prémiím za přesčasové hodiny byste si mohli finančně přilepšit. Po dovolenkových útratách je rodinná pokladna hubeňoučká, proto se vyplatí nastřádat úspory na horší časy. Ale nebojte se, vesmír nezakazuje ani malý nákup pro radost.

 

Vodnář

Čeho se na konci měsíce rozhodně nemusíte bát, to je konkurence v lásce i profesi. Jenom blázen by si dovolil křížit vám cestu. Sršíte energií a do kapsy strčíte i mladé vlčáky. Nově získaná sebejistota usnadní cestu nejenom k finančnímu zajištění.

 

Ryby

V zaměstnání se můžete přetrhnout, abyste jistou důležitou věc dovedli do zdárného cíle. Ze srdce vám spadne velký kámen. Očekáváte uznání pracovního okolí, ale za úspěch se musíte odměnit pouze vy sami. Ani doma vám nikdo nepoklepe uznale na rameno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře