Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středa 4. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na středu aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 6
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 6
aktualizováno 04.09.2019, 00:00 | 04.09.2019, 00:00 | doma.cz

Středa 4. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Snažíte se porozumět lidem kolem, což u Beranů není samo sebou. Jste dokonce ochotní upozadit své zájmy ve prospěch někoho druhého. To přinese pozitivní odezvu v soukromí i na pracovišti. Není od věci vytvořit si spojence na dobu, kdy se bude hodit.

 

Býk

Skromnost stranou! Máte být na co pyšní. Jste neuvěřitelně houževnatí a podáváte fantastické výkony, za které vás bude muset pochválit i nadřízený. Otevřete se novým pracovním cestám, jaké se otevírají. Dost možná o vás začne usilovat konkurence.

 

Blíženci

Mysl Blíženců stávkuje. Tak moc byste si přáli vykoumat něco originálního, abyste zazářili a dostali se k tučnější odměně, ale bohužel vesmír s vámi netáhne za jeden provaz. Merkur si staví hlavu, zpomaluje vaše pracovní tempo a přináší překážky.

 

Rak

Narůstající aktivita vám nedovolí sedět se založenýma rukama v koutě. Chcete se dostat na lépe placenou pozici, nebo si vysloužit další benefit. Vzrušuje vás myšlenka cesty vzhůru, jako byste byli malí Ráčci prahnoucí po pochvale a uznalém poplácání.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Bez obav se obraťte na svou rodinu a požádejte ji o případnou pomoc. Nebojte se, že byste zůstali v náročné chvíli bezprizorní. Příbuzní si pamatují, co všechno jste pro ně kdysi udělali, a teď využijí příležitost, aby vám vaši laskavost vrátili.

 

Panna

Riziko ztráty je extrémně vysoké. Nikomu nesvěřujte své osobní věci ani finance. Není vyloučeno, že se vás pokusí napálit osoba, kterou dobře znáte. Spoléhejte na selský rozum a cennosti chraňte jako oko v hlavě. Za pár dní se ukáže, jak to bylo.

 

Váhy

V zaměstnání se musíte vypořádat s kritickými slovy kolegů, nadřízených a dost možná i klientů. Místo, aby vás jejich jízlivé výpady ranily, budou mít naprosto opačný dopad. Vyburcují vás k lepším výkonům. S úsměvem jim dokážete, že nemají pravdu.

 

Štír

Uprostřed pracovního týdne se můžete v zaměstnání blýsknout. Štírům nechybí schopnost stoprocentní koncentrace ani ambice. Díky tomu dosáhnete svého u šéfů i v týmu kolegů. Vedoucí pracovníci profitují z přirozené autority, jíž ostatní následují.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Nechcete se smířit s tím, že se tentokrát vesmír usmívá na někoho jiného a k vám se otáčí zády. Hledáte různé cestičky, jak se dostat k penězům i lásce. Bohužel ani na jednom zmíněném poli vám pšenka nekvete. Jenom marníte čas a drahocennou energii.

 

Kozoroh

Postavení Merkuru nahrává profesním snahám. Ať se živíte rukama nebo hlavou, podáváte fantastické výkony. Kolegové vám jdou z cesty a místo závisti vám dokonce drží palce! Nebojíte se náročných projektů a odevzdáte je dokonce s časovým předstihem.

 

Vodnář

Na začátku září myslíte na lidi, kteří se nemají tak dobře jako vy. Druhým pomáháte nezištně a nejspíš si ani neuvědomujete, čím vším se dá pomoci. Hvězdy prozrazují, že místo finančních darů rozséváte něco nehmotného. Někdy stačí úsměv nebo objetí.

 

Ryby

Domluvit se s rodinou je teď pro Ryby nadlidský úkon. Nechápete, co po vás vlastně žádají. Z vašeho pohledu je všechno přesně tak, jak jste si domluvili, ale přesto nikdo není spokojený. Komunikace vázne a nejste sto vyjasnit si myšlenkové pochody.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře